Dengeleyici Mevduat Sahipleri, Güvenlik Açığı Uyarısından Sonra Yaklaşık 100 Milyon Dolar Kripto Para Çekti

0 50

Dengeleyici Mevduat Sahipleri, Güvenlik Açığı Uyarısından Sonra Yaklaşık 100 Milyon Dolar Kripto Para Çekti

Ethereum’un en büyük merkezi olmayan kripto ticaret projelerinden biri olan Balancer, kripto paralara dünyadaki doları riske atabilecek kritik bir güvenlik açığının keşfedilmesinin ardından bazı blokeleri tokenlerini geri çekiyor.

Büyük bir dikkatle dinliyorlar: Takma adla katkıda bulunan Xeonus, “İnsanlar hızla geri çekiliyor” dedi. Protokolün TVL’si, çekilme girişiminin Salı günü ortasında yaklaşık 100 milyon dolara düştü.

Ether ve diğer tokenlerin geleneksel piyasa takasları yerine kullanıcı katkılı likidite havuzlarıyla alım satımını destekleyen Balancer, Salı günü yüksek faiz ödeyen artırılmış havuzlarında bir hata elde ediyordu.

Açıklama, BAL token sahipleri tarafından yönetilen merkezi olmayan protokol kilidi” aldı; Balancer’ın kriz müdahale grubu etkinleştirildi ve birçok odanın boşaltılmasını önlemek için duraklatıldı. Ancak Xeonus, “‘duraklatılamayan’ ve bu nedenle yüksek risk altında olan bazı havuzlar var” ve Xeonus’un kullanıcı parasını çekme yoluyla güvence altında hazırlaması gerektiğini söyledi.

Balancer’ın son tahmini, kilitlenen toplam değerin %1,4’ünün (yaklaşık 10 milyon dolar) risk altında tutulduğunu gösterir.

Hatanın kendisi henüz kamuya açıklanmadı, ancak projeye katkı bulunanlar, her şeyin yatışacağı bir ölüm sonrasında açıklamayı bekliyorlar. Acil durum işlemleriyle birlikte en az %80’ini zaten güvence altına aldılar.

BAL’deki düzenli, düzenli kaosa rağmen korkmuştu. Token, açıklama öncesindeki 3,55 dolardan bu yazının yazıldığı sırada 3,44 dolarlık işlem görüyordu.

Xeonus, “Şu ana kadar iyiyiz” dedi. ”Tüm ortaklara bilgi verildi. Şu ana kadar herhangi bir para çalınmadı.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com