Coinbase, Wall Street’in Tahminlerini Yendikten Sonra Bile Stokun Yükselebileceğinden Şüphe Duyuyor

0 34

Coinbase, Wall Street'in Tahminlerini Yendikten Sonra Bile Stokun Yükselebileceğinden Şüphe Duyuyor

Coinbase (COIN), kripto borsasının ikinci çeyrek kazançlarının tahminleri bir rakam olduğunu bildirmesine rağmen, analistlerin uzun vadeli endişelerini gideremedi.

Goldman Sachs, Bank of America, JPMorgan ve Barclays, hepsi de ritmi kaydetti, ancak büyüme beklentileri konusunda temkinli olduklarını ifade ettiler.

“Nihayetinde, şirket gelir tabanının henüz sürdürülebilir bir günlük kullanım değeri hırsızın bir varlık sınıfına bağlı olduğu göz önüne, his senedi için olumlu bir değerleme argümanı İncelemede zorlanıyoruz. Düzeltilmiş bazda karlı,” diye yazdı Will Nance incelemesindeki Goldman Sachs analistleri. Analistler, “Kripto paranın günlük kullanımı için kitlesel olarak benimsendiğine dair kanıt görene kadar, temellerin sorgulanmaya devam edeceğine inandığını” diye yazdı.

Banka, hisler üzerindeki satış notunu korudu, ancak hisse senedi için 12 aylık fiyat hedefini 45 dolardan 51 dolara yükseltti.

Sponsor Reklam

Bank of America, “Bazı 2. Çeyrek ölçütleri olumlu olsa ve 3. Çeyrek görünümü sürpriz içermese de, baskı bireysel hacimleri ve gelir çeşitlendirmesi Doğum kritik noktalarını ele almak için çok az şey yaptı” dedi. Hisse senetlerinin düşük performans göstermeni, değişmeyen 58 $’lık fiyat hedefiyle derecelendirir.

Nötr dereceli JPMorgan, fiyat hedefini 61 dolardan 64’e yükseltti. Banka, önemli büyümenin beklenenden yüksek perakende işlem maliyetlerinin ve “iyi kontrol edilen” harcamalardan kaynaklandığını söyledi.

Yine de, ikinci çeyrekte hacimler yetersizdi ve üçüncü çeyrekte daha da gitti ve Coinbase pazar payını maçına Robinhood (HOOD) ve Block’a (SQ) kaptırıyor gibi görünüyor. Banka, Temmuz ailesinde görülen yüksek ether (ETH) getirisi, stake edilen ETH’deki yükseliş ve daha fazla sayıda doğrulayıcı göz önünde bulunan, staking gelirinin üçüncü çeyrekte yaklaşık 97 milyon beklediğini tahmin ediyor.

Barclays, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı devam eden davayla ilgili olarak, “yönetim kazanabileceklerini yönetenleri için güçlü bir tavır sergiledi” dedi. Hisse senetlerinin düşük ağırlığını değerlendirdi ve ikinci çeyrek kazançlarının, perakende işlemlerinde daha yüksek alım ve daha düşük işletme maliyetleri nedeniyle tahminleri aştığını, 70 $ ‘lık bir fiyat hedefini korudu.

Coinbase hisleri erken Nasdaq ticaretinde %0,3 düşerek 90,48 dolar geriledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com