Bitcoin, Hafta Sonu Boyunca 26.000 Doların Üzerinde Sabit Tutuldu; XRP, LTC Para Piyasası Eğitimi

0 52

Bitcoin, Hafta Sonu Boyunca 26.000 Doların Üzerinde Sabit Tutuldu; XRP, LTC Para Piyasası Eğitimi

Büyük kripto para birimleri, son aylardaki en büyük tasfiye olaylarından sonra piyasalar istikrara kavuşurken, alternatif tokenler sessiz fiyat hareketi seçme hafta sonu yatay işlemi gördü.

Asya kıtasından sonra saatlerde, bitcoin (BTC) fiyatı 26.000 $’ın üzerinde sabit kaldı ve ether (ETH) Pazar günü 1.670 $’dan çok az değişiklik gösterdi. Xrp (XRP) yaklaşık %2 kırılganken litecoin (LTC) %2 arttı. İkisi, majörler arasında sabit bir piyasa trendine karşı çıkan tek kişilerdi.

Meme coin shiba inu (SHIB), Ethereum katman 2 ağı Shibarium’un başarısız lansmanının ardından geçen hafta kayıpları %21’in üzerine çıkararak %2 düştü. Ağın geçen Çarşamba günü bir köprüde 1,7 milyon dolardan fazla değerinde jetonla veya koddaki bir hata nedeniyle taksinin bulunduğu iki blok zincir arasında jeton aktarma için kullanılan bir araçla canlıya alınmasından sonraki operasyon durduruldu.

Altcoinler arasında bazı kazanç sağlayanlar arasında, her biri artan kullanıcı performansıyla yapılabilecek iyimserlik (OP) ve rollbit coin (RLB) yer alıyor. RLB son 24 saat %18 sıçradı ve protokol kullanımı çapında bir yavaşlama belirtisi göstermediğinden çok haftalık bir trendi genişletti.

AltTab Capital yatırımcı ilişkileri başkanı Michael Silberberg’e göre, Bitcoin yatırımcıları varlığa yüklenmeye devam ediyor çünkü fiyatın temellere göre indirimli olduğu düşünülüyor.

Silberberg, CoinDesk’e yönelik açıklamalar bir e-postada, “Son dönemlerde Bitcoin’in büyümesinin göründüğünü görüyoruz.” . Bu, birçok tacirin Bitcoin’in fiyat hareketine bahse girdiğini anlamlandırıyor.”

Silberberg, “Bu düşüşe rağmen, bizim gibi uzun vadeli sonuçlara yönelik indirimli fiyatlar daha fazla Bitcoin biriktirmek için bir fırsat olarak görülmek için geçen hafta net girişler görüldü” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com