Bitcoin ETP’leri Rekor Kıran Aylık Girişlere Tanık Oldu: K33 Araştırması

0 49

Bitcoin ETP'leri Rekor Kıran Aylık Girişlere Tanık Oldu: K33 Araştırması

Kripto yatırımcıları, BlackRock’un 15 Haziran’da spot ortamında bir ETF görüntüsünde bulunmasından bu yana bitcoin borsasında işlem gören ürünlere rekor bir hızla para akıttı.

K33 Research’ten yeni dereceler, dünya çapındaki alanlarda ETP’lerin BTC eşdeğeri mücadelesinin 16 Temmuz’a kadar dört hafta içinde 25.202 BTC (757 milyon $) artarak 196.824 BTC’ye yükseldiğini gösteriyor. Bu, yalnızca lansmanın ardından görülen girişlerle aşılan ikinci en yüksek aylık net giriş. K33 Research’ten Vetle Lunde’ye göre, Ekim 2021’de ProShares’in genel işlem yapısı ETF’si ve diğer eski işlem yapısı ETF’leri.


Dünya çapındaki ETP’lerin BTC eşlenik ayrımlarını. (K33 Araştırması)

Toplam BTC birbirine eşitlenmesi şu anda Haziran 2022’den bu yana en yüksek seviyede.

ETP’ler, bir tür temel finansal varlığı izleyen geniş bir kapsamlı ürünler kategorisidir. Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler), genellikle belirli bir tema içinde çeşitli finansal ürünler tutan belirli bir ETP alt topluluğudir.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kripto temelli ETF’lerin listelenmesini zorlaştırırken, Avrupa’da ise bunun gibi, çeşitli ihracatçılardan temini düzenleyicileri çok sayıda ETP var.

Lunde ayrıca BITO’nun tüm zamanların en yüksek bitcoin mükemmeli olan 4.425 BTC’ye ulaştığını belirtti. BITO, belgelera göre bir ürün aracılığıyla bitcoin bağlantılı getiri sağlar ve 1 milyar doların üzerinde CME Bitcoin Vadeli İşlemleri tutar.

Bitcoin ETP'leri Rekor Kıran Aylık Girişlere Tanık Oldu: K33 Araştırması
BITO’nun BTC karşılaştırması yarışması (K33 Araştırması)

“BITO dizileri, yerel pazar zirvelerinin gidişatından yola çıkma” dedi. “BITO’nun genel BTC riski, Haziran 2022’den piyasanın ilk kaydetme değeri aralığı aralığını gördüğü geçen haftaya kadar sıralaması olarak sabit kaldı.”

Haziran ayında BITO, BTC fiyatları 30.000 doları bıraktığı kadarki en yüksek haftalık girişini kaydetti. Purpose Investments’tan Toronto’da bölgelerde bitcoin ETF BTCC de iç doğru akışında yüksek bir olay bildiriyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com