Arbitrum, Mart 2024’te 1,2 Milyar Dolarlık ARB’nin Kilidini Açacak: Token Kilidini Açacak

0 51

Arbitrum, Mart 2024'te 1,2 Milyar Dolarlık ARB'nin Kilidini Açacak: Token Kilidini Açacak

Ethereum katman 2 ölçeklendirme çözümü Arbitrum, veri kaynağı Token Unlocks’a göre, gelecek yıl Mart çocukları 1 milyar doların üzerinde ARB tokeni piyasaya sürülecek ve yerel dijitalleşmenin dört yılda bir bir yayılmasını başlatacak.

16 Mart’ta, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli akıllı sözleşme yetenekleri sunmak için tasarlanan protokol, 1,12 $’lık piyasa fiyatı üzerinden 1,24 milyar $ değerinde 1,11 milyar ARB jetonunun tamamını açacak. Serbest bırakılacak miktar, tokenin miktarındaki 1.275 milyar arzının %87’sine eşittir. Basın zamanında, 5 milyardan fazla ARB jetonu kilitli durumda.

Kilit açmalar, erken bakıcıların veya proje ekibi üyelerinin çok sayıda satış üretimini sağlamak için dondurulan kripto para birimlerinin ortamları olarak serbest bırakmadır. Cliff kilit açma yöntemi, önceden belirlenmiş bir sürenin hemen ardından belirli sayıda jetonun sınırlandırılmasına izin verir, ardından çizim süresi bir programda gerçekleşir.

Token Unlocks, bir tweet’te 16 Mart sürümünün ardından, Arbitrum’un dört yıl boyunca her dört haftada bir belirli miktar tokeni çözmeye devam edeceğini belirtti.

Serbest likiditenin zincirleri ve kripto para biriminin fiyatı için düşüş koridoru olarak kabul edilir. Analitik firması The Tie tarafından yapılan bir araştırma, ortalama günlük işlem hacminin %100’ünden fazlasını temsil eden kilit açma işlemlerinin belirteç fiyatına ağırlık verdiğini gösteriyor.

Veri kaynağı TradingView’e göre, yazı yazarıken, ARB ay için %4 düşüşle 1,12 $’dan el sahibi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com