Altcoin Dalışı Kriptoyu Düşürüyor; Bitcoin %0,7 Düşerek 29.150 Dolara Düştü

0 28

Altcoin Dalışı Kriptoyu Düşürüyor; Bitcoin %0,7 Düşerek 29.150 Dolara Düştü

Kripto para birimleri, Salı günü toplantıdan sonra keskin bir satışın, çok sessiz geçen bir kuruluşun alt üstlenmesinden sonra genel olarak düştü.

CoinDesk Piyasa Endeksi’nin (CMI) %1,3’lük düşüşüne liderlik eden, her biri %4’ten fazla kayıp veren Ripple’s (XRP), Dogecoin (DOGE), Polkadot’s (DOT), Polygon’s (MATIC) ve Uniswap’s (UNI) ) gibi altcoinler oldu. oğlu 24 saat. Her ikisi de %1’den daha az düşüş yönetimi kripto para devleri bitcoin (BTC) ve ether (ETH) daha iyi performans gösterdi.

Bu sabah ABD’nin Temmuz ayı perakende satış raporu beklenenden çok daha güçlü olunca, belki de kriptoyu vurmak bazı makro kaygılardı. Atlanta Fed’in GDPNow modeli – perakende satış bölgelerini içeren şekilde güncellendi – şu anda üçüncü çeyrekte ABD GSYİH’sinin %5’lik hızlı büyümesini öngörüyor; Faiz indirimi hakkında.

Sponsor Reklam

OANDA Kıdemli Piyasa Analisti Ed Moya, CoinDesk’te bulunan demeçte, “Tahvil hizmetleri satışları devam ederken kriptolar batıyor ve daha fazla merkez bankası sıkılaştırması riskinin büyümesinin tahvil getirilerini yükseltiyor” dedi. “Sıkılaştırmanın sonunun burada olması bekleniyordu ve şimdi durum böyle olmayabilir gibi görünüyor.”

Nasdaq, S&P 500 ve Dow Jones Sanayi Ortalaması, ekonomik haberlerin ardından Perşembe günü %1’den fazla düştü ve 10 yıllık ve 30 yıllık ABD Hazine oranları, her biri 2023’ün yeni zirvelerine yükseldi.

Kripto kışı devam ediyor

Kripto, 2023’te en sonunda bir şekilde zafer kazanmış gibi görünse de, Fiyatlar ve alım satım işlemleri sessiz kalmak için ayı tutmak için güvenlik koşulları devam ediyor. The Block, Perşembe günü erken yerleşim piyasası düzenleyicileri GSR’de, Mali İşler yöneticisi Jonathan Hugh’un şirketinden yönetici düzeyi de dahil olmak üzere, daha fazla ayrılış bildirdi. Bir GSR sözcüsü, “İş operasyonlarımız ve stratejimiz doğal olarak belirlediğimiz pazar kararlarına yanıt verecek şekilde geliştirilecek” dedi.

Geçen Ekim’de şirket, o zamanlar 300 kişilik olan toplam yaklaşık %10’unu işten çıkarmıştı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com