Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi

0 38

Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi

Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk platformu 770 milyon doları bir mukaveleye kilitledi.

Arbitrum‘un özerk ve merkeziyetsiz platformu Arbitrum DAO yeni bir karar aldı. Bu karar ile birlikte DAO, 770 milyon dolar kıymetindeki ARB token’ı hak ediş mukavelesine kitledi.

Arbitrum DAO’dan Hak Ediş Mukavelesi Hamlesi

Arbitrum DAO, 770 milyon dolar pahasında 700 milyon ARB token’ını bir hak ediş kontratına kilitlemek için bir düzgünleştirme önerisi onaylandı. Kontrat, fonları dört yıllık bir mühlet içinde kademeli olarak Arbitrum Vakfı’na aktaracak.

Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk kuruluşu, 770 milyon dolar kıymetindeki 700 milyon ARB token’ını bir hak ediş mukavelesine kilitledi. Fonlar, DAO için hesap verebilirlik ve şeffaf yönetişim yolunda kıymetli bir adım olarak dört yıllık bir mühlet içinde kademeli olarak Vakfa aktarılacak.

Bu atılım, AIP 1.1 teklifinin onaylanmasının akabinde Arbitrum ekosisteminde çekişmeli bir yönetişim devrinin ortasında geldi. Bu yılın başlarında proje, başlangıçta 700 milyondan fazla ARB tokenini direkt Arbitrum Vakfı’na tahsis etmeyi amaçlayan önerilen bir “özel hibe” programı nedeniyle kıymetli bir reaksiyonla karşılaşmıştı. Vakıf, fonların Arbitrum’un teknolojisi üzerine inşa edilen teşebbüsleri desteklemek için kullanılacağını belirtti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com