Araştırmalara Göre Büyük Kripto Token Fiyatları İki Hafta İçinde Düşürdü

0 46

Araştırmalara Göre Büyük Kripto Token Fiyatları İki Hafta İçinde Düşürdü

Bir süredir kripto para piyasasını takip talimatı, muhtemelen token kesintilerinin açıldığını duyuyorsunuz. Süreç, erken düzenlemelerin veya proje ekibi üyelerinin çok sayıda satış işlemlerini önlemek için dondurulmuş olan belirli kararları kripto para birimlerinin ömrü olarak serbest bırakmanı ifade eder.

Serbest likiditenin zincirleri ve bazı gözlemciler yalnızca mevcut piyasa oluşumunu savunduklarını söylese de, yaygın olarak uzaklaşmayı gösterirler.

Analitik firması The Tie tarafından yapılan yeni araştırma, madeni paraların ortalama olarak etkinliğin önüne geçtiğini gösteriyor. Bununla birlikte, serbest kalan likidite ortalama günlük hacmin %100’ünden fazlasını temsil ettiğinden, Fiyatlar Hızlı bir şekilde toparlandı ve kilit açtıktan sonraki iki hafta içinde daha da derine indi. Firma, 100’den fazla belirteç içeren 350.000’den fazla kilit açma olayıyla ilgili bir çalışma yürüttü.

The Tie’ın içerik direktörü Lawrence Lewitinn Çarşamba günkü bülteninde, “Kilit açmanın ortalama günlük hacmin %100’ünden bir tanesini temsil ettiği, Fiyatları kısa bir süre için de olsa daha hızlı kurtarma çıkışlarıydı.

“Yine de, iki hafta içinde, bu kadar önemli kilit açma işlemleriyle karşılaşan token fiyatları, kilit açma sırasındaki başlangıç ​​seviyelerinin düştüğünü” diye yazdı. “Bu, sahiplerin piyasaya sürülmeden önce birkaç gün beklemeyi tercih edebileceği gösteriliyor.”

Tie’nin keşfine ek olarak, büyük kilit açmaları gören madeni paralardaki ticaret hacimlerinde üstel bir şov gösterildi.


Grafik, ortalama işlem hacmine göre büyük kilit açma işlemlerine maruz kalan tokenlerin, olayı takip eden iki hafta içinde daha derin kayıplar yaşadıklarını gösteriyor. (Kravat) (Kravat)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com