Amerika’ya İlk Taşıyan: BTC ve ETH CME Vadeli İşlemleri, Büyük Tüccarlardan Rekor Katılım Gördü

0 22

Amerika'ya İlk Taşıyan: BTC ve ETH CME Vadeli İşlemleri, Büyük Tüccarlardan Rekor Katılım Gördü

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Türevler devi Chicago Mercantile Exchange’in (CME) genelinde bitcoin ( BTC ) ve eter ( ETH ) beklentileri gördüm kayıt ikinci çeyrekte büyük tüccarların artması. CME, CoinDesk’e ilişkin açıklamalar bir e-postada, büyük açık hisler veya en az 25 bitcoin tahmini işlem özetine sahip genel sonuçlar ikinci çeyrekte ortalama 107 rekor seviyeye ulaştığını söyledi. Ether’in sözde büyük açık pozisyon sahipleri, ikinci çeyrek boyunca ortalama 62 idi. Borsa, “Yatırımcılar artan piyasa oynaklığından korunmak ve risk ve denetimi için kontrol ettikleri yerler/ürünler aradıklarından, Bitcoin vadeli işlemlerine yönelik kurumsal ilgi çeyrek boyunca artmaya devam etti.”

Sponsor Reklam

ABD Adalet Bakanlığı (DOJ), FTX’in yöneticisi Sam Bankman-Fried’in zamanının geri kalanını daha önce geçirmesini istiyor. hapiste yaptığı ceza davası , tanıkları birkaç kez kurcalamaya çalıştığını iddia ederek . Bankman-Fried, yanında iki avukatla birlikte, Adalet Bakanlığı’nın daha önce ilişki içinde olduğu eski Alameda Research CEO’su Caroline Ellison’ı itibarsızlaştırmaya çalışmak için New York Times ile belgeleri yayınlamasını iddia etmesi üzerine Çarşamba günü federal mahkemeye çıkarma. ABD’li avukat yardımcısı Danielle Sassoon, Adalet Bakanlığı’nın Bankman-Fried’in tutuklanmasının ardından tutuklanmasını duruşmaya açtı. “Hükümetin görüşlerine göre, hiçbir tahliye merkezlerinden oraya gitmeden güvence altına alamaz” dedi. “… davalının [New York Times’ta] alıntılanan belgeler … [Ellison]’ı itibarsızlaştırmak için tartışmasız görünüyor.”

Meta (META)’dan vazgeçmedi sanal evren yapay zekaya çok açık bir dönüşe rağmen. CEO Mark Zuckerberg Çarşamba akşamı şirketin kazanç görüşmesinde “Yapay zekaya yatırımlarımız devam ediyor” dedi. “Metaverse görünümüna da tamamen bağlı kalıyoruz” diye devam etti. “Bu iki ana amaç üzerinde uzun yıllardır paralel olarak çalışıyor ve birçok yönden iki alan örtüşüyor ve birbirini tamamlıyor.” Metaverse’ye bağlı sosyal medya devi için kârlı olmadı – Metaverse’den sorumlu olan Meta’nın Facebook Reality Labs (FRL) birimi, 2022’de 2,2 milyar gelir üzerinden 13,7 milyar dolar kaybetti. Geçen yıl 2,3 milyar dolar gelir elde etti.

Günün Tablosu

Amerika'ya İlk Taşıyan: BTC ve ETH CME Vadeli İşlemleri, Büyük Tüccarlardan Rekor Katılım Gördü

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com