Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 29.000 Dolarla Bir Ayın En Düşük Seviyesinde İşlem Yapmaya Devam Ediyor

0 45

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 29.000 Dolarla Bir Ayın En Düşük Seviyesinde İşlem Yapmaya Devam Ediyor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Pazartesi günü bir ay içinde ilk kez 29.000 doların düşmesinin ardından, bitcoin ( BTC ) Salı günü erken karşılama 29.100 dolardan işlem görüyordu. Aşağı yönlü fiyat hareketi, Federal Rezerv’in Çarşamba görüşmelerinden sonra beklenen 25 baz puanlık faiz artırımı öncesinde geldi. Yatırımcıların tamamen harekete geçmesini beklemesiyle, Crypto Finance AG’nin ticaret başkanı Mike Schwitalla, piyasa yönetiminin gerçek kararı şahin olarak görmeyi görmeyi görmek isteyecek. Risk piyasalarında hafif satışlar ortaya çıkarsa, bitcoin için 28.000$, 26.000$ ve 25.000$ uçuşu destek bölgelerine bakanlar.

İngiltere’nin veri gözlemcisi, Bilgi Komisyonları Ofisi (ICO), incelemek Worldcoin, OpenAI CEO’su Sam Altman’ın projesi. Bilgi Komiserliği Ofisi sözcüsü CoinDesk’e “WorldCoin’in Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüldüğünü değil tavsiye ediyoruz ve daha fazla araştırma yapılması” dedi. Sözcü, “[Kuruluşların] kişisel verilerin işlenmesi için açık bir yasal temele sahip olması gerekiyor” diye devam etti. Pazartesi kullanım günü Worldcoin, kendisini, elinde bulunduran insanı elinde bulunduran kanıtlamalarına yardımcı olabilecek bir dijital pasaport olarak tanımlıyor. beta lansmanından itibaren milyon kullanıcı.

Kripto yatırım ürünleri haftada 6,5 ​​milyon doğum çıkış yaşadık , kripto varlık yöneticisi CoinShares’e göre, kalıcı 742 milyon dolara ulaşan dört haftalık bir giriş dizisini kırdı. Bitcoin ile ilgili ürünler, fiyatı 30.000 doların altına düşürmek için 13 milyon ölüme çıkışla başı çekti ve bunların yerine ether (ETH) ve Ripple’ın XRP’si gibi kripto paralara biraz para yatırdı. Küresel varlık yönetimi devi BlackRock’un 15 Haziran’da uzun ömürleri gıpta ile bakılan bir spot BTC ETF yönetiminin ardından gelen ralli. BlackRock haberleri, sürü bir rakibin başvurularını yenilemesine yol açtı ve yatırımcıları gelecek dönemde BTC odaklı yatırım fonlarına para yatırmaya teşvik etti. Ekim 2021’den bu yana en yüksek dayanıklılık.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 29.000 Dolarla Bir Ayın En Düşük Seviyesinde İşlem Yapmaya Devam Ediyor

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com