Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 26,5 Bin Doların Altına Düştü

0 51

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 26,5 Bin Doların Altına Düştü

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 26,5 Bin Doların Altına Düştü

en iyi hikayeler

Bitcoin (BTC), dijital varlıkların mülkiyeti bu yılki en kötü satışlardan birine tanık olduktan sonra, son 24 evin %7’sine düştü ve Haziran ayından bu yana görülmeyen seviyeye düştü. Coinglass süslemelerine göre, kripto tüccarları son 24 saat içinde 1 milyar teslimat tasfiye ile sarsıldı. Piyasa harcamalarına göre dünyanın en büyük kripto para birimi, yazının yazıldığı sırada yaklaşık 26.400 dolardan işlem görüyordu, ancak Perşembe günü kısaca 25.234 düştü. Altcoinler biraz daha iyi performans gösterdi ve aynı zaman diliminde ether (ETH) %6 ve Solana’nın SOL’u yaklaşık %5 kaybetti. Tüccarlar, piyasa yapısı ve tasfiyelerin, tekil bir temel belirleyici yerine ani düşüşün olası bir nedeni olduğunu söylüyor. Decentral Park Capital satıcısı Lewis Harland, CoinDesk’e verdiği bir mesajda, “BTC OI’nin pozisyonunu kısa pozisyonlara doğru artırdığını gördü” dedi. “28.500$’ın yuvası, uzun vadedeki önemli hacimlerinin tasfiyesine yol açtı. Bu tarihin öncesinde spot satışla birleştirildi (muhtemelen daha fazla gecikme bekleniyor).”

İflas eden kripto şirketi Celsius’un alacaklıları tutmak Perşembe günü bir yargıç, alacaklıların elindeki eşya %67 ila %85’ini geri almayı bekleyebileceklerini ileri süren açıklamaları onayladıktan sonra, borç verenin Fahrenheit konsorsiyumuna var olan satma planına ilişkin oylama. Onay, Celsius’un bir yıl boyunca iflastan kurtulma yürüyüşünün son adımlarından biri ve kripto pazarlarında yaygın bir bozulmanın görülmesi ve eski İcra Kurulu Başkanı Alex Mashinsky’nin dolandırıcılık suçlamalarıyla tutuklandığı bir dönemdeki fonların geri dönüşünü işaretliyor. ki o inkar etti.

Menkul kıymetler bağlantıları hazır onaylamak ABD için ether vadeli ETF’leri, Bloomberg Perşembe günü bildirdi. Birkaç firma, eterin bulunmaları sırasında etere bağlı türev sözleşmeleri bulunduran bu borsa yatırım fonlarını listelemek için başvurdu. Ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun ruhsatna gereksinimleri var, Bloomberg’in Söylediği bir şey yakın olabilir. Halihazırda kripto türevlerini tutan ABD ETF’leri var: Bitcoin işlemleri ETF’leri. Endüstri, türevleri değil, bitcoin’i tutan ETF’lerin de onay alıp almayacağına dair endişelerle ilgili haberler bekliyor. BlackRock gibi Wall Street devleri de bunları yaratmanın peşinde.

günün tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 26,5 Bin Doların Altına DüştüAmerika Kıtasına İlk Taşıyan: Bitcoin 26,5 Bin Doların Altına Düştü

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com