Trader, Coinbase’in Blok Zincirinde BALD Memecoin İle 500 Doları Milyon Dolarlık Bir Servete Dönüştürdü

0 39

Trader, Coinbase'in Blok Zincirinde BALD Memecoin İle 500 Doları Milyon Dolarlık Bir Servete Dönüştürdü

İki yönlü bir token köprüsünün kaldırılması, hantal bir merkezi olmayan borsa (DEX) deneyimi ve halka kapalı bir ağ, kripto tüccarlarını bir servetin ortaya çıkma umuduyla Coinbase’in 2. katman blok zincirine giden yolunu bulmaktan caydırmadı.

Kripto borsası Coinbase tarafından OP Stack üzerinde inşa edilen Base, test ağını Ocak başında başlattı ve Temmuz ayı boyunca inşaatçılara, Base’e başvuruların muhafazalarını açtı. Üssünde yalnızca birkaç DEX yayına girişmek için çekiş gücüne ulaşmak kadar yetersizdi.

Gelgit Cumartesi günü geçiş değişti. Kripto Twitter kullanıcısı @cheatcoiner, ilk olarak Base ağında – coinbase stake edilmiş eter (cbETH) tarafından finanse edilen göğüs coin bald (BALD) hakkında tweet attığını ve arzın %2’sini aldıklarını belirtti.

Bu tür tweet’ler, halk arasında genellikle “çağrılar” olarak bilinen – vurgulama, belirteçleri yalnızca şüphelenmeyen takipçilere daha yüksek sonuçlara atmak için abartan etkileyicilerden oluşur. CbETH’nin kullanımı, kripto ticaret çevreleri arasında Coinbase’deki biri tarafından çıkarılmış olması muhtemel token hakkında spekülatif tartışmalara yol açtı.

Sponsor Reklam

Bunu bir boğa hizmetçisi izlendi: Altı saatten kısa bir süre içinde, kel tokenlar, ticaret çevreleri arasında popülariteleri yüklü 50 milyon bir piyasa kapitalizasyonu topladı. Pazar günü geçen hafta 85 milyon $’a kadar kapitalizasyona ulaştı – @cheatcoiner ilk 500 $’lık ilk yatırımdan 1.4 milyon $’ı netleştirdi.

İhraçtan zirveye, fiyat artışı %4.000.000’lik bir dizi oldu.

BALD piyasa likiditesi, kel jeton geliştiricisi eter karşısında açık ticaret yapan bir likidite havuzuna daha fazla eter eklemeye devam ettikçe hızla arttı. Pazartesi günü ticaret çifti 32 milyon doların üzerinde likiditeye sahip ve hacim olarak 100 milyon doları aştı.

Bu nedenle, piyangoyu kazanan tek kişi @Cheatcoiner değildi. Blockchain dedektifi Lookonchain Pazartesi gününe kadar gideceği, dört kripto cüzdan adresinin, tokenin verilmesinden sonraki 4 dakika içinde 50 milyon BALD satın almak için kümülatif 0,534 ether veya 1.0000 doların biraz üzerinde transfer elde ettiğini söyledi.

Muhtemelen geliştiriciye bağlı öğrencilerinin öğrenen cüzdanları olan bu adresler, ticaret hacimleri 554 ether için 37 milyon BALD $ satın alma ve bir süre kısa bir süre içinde 1 milyon $ net elde etti.

Bununla birlikte, bu satın almaların ne kadarının Üs’ten gelmesi hedefleniyor. Pazartesi gününden itibaren, Ethereum’dan Base’e para aktarımının yalnızca tek yönlü bir yolu var ve diğer yol için resmi bir destek yok.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com