Soğuk Cüzdan Kullanımları Ledger Cool Wallet S

0 445

Herkese merhaba arkadaşlar Bugün sizlere @coinoxstr aracılığıyla güvenle satın alabileceğiniz en büyük soğuk cüzdan markaları hakkında bilgiler vereceğim. Siz de varlıklarınızı güvence altına almak için hangi soğuk cüzdanı kullanacağınıza karar veremediyseniz bu flood tam size göre.
Aşağıdaki link üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.
https://www.teknosa.com/magaza/coinoxs

2. Öncelikle Ledger markası ile başlayalım. Avrupa’nın en büyük soğuk cüzdan markası olan Ledger’ın X ve S Plus olmak üzere iki farklı modeli mevcut. Bu cüzdanlar aracılığıyla aynı anda 100 çeşite kadar varlığınızı saklayabilirsiniz. İki cüzdan da 50’den fazla üçüncü taraf cüzdan ile uyumludur ve 5500’den fazla coin destekler. Nano S Plus’tan farklı olarak Nano X modelinin bataryası ve Bluetooth özelliği vardır ve bu özellik ile cüzdanınızı mobil cihazlara da bağlayabilir, kablosuz olarak da işlem yapabilirsiniz.
Web sitesi: https://www.ledger.com/tr
3. Gelelim diğer bir marka olan Trezor’a. Trezor da Ledger’ın Avrupa’daki en büyük rakibi ve Model T ve Model One olmak üzere iki modeli mevcut. 1000’den fazla coini destekleyen Trezor modellerinin arasındaki temel fark, Model T dokunmatik ekrana sahiptir ve Model One’a kıyasla daha fazla ağı destekler.
Web sitesi: https://trezor.io/
4. Avrupa’nın yanı sıra Asya’nın da en büyük soğuk cüzdan markalarından birisi olan OneKey’i de yine Coinoxs’ta bulabilirsiniz. 3 adet modeli ile OneKey markası tam bir fiyat performans ürünü. Onekey ile aynı anda 1000’den fazla tokenı depolayabilir, cüzdan tarafından desteklenmeyen bir token olduğunda da “add custom token” seçeneği ile ekleyebilirsiniz. Bu sayede de üçüncü taraf cüzdanlara ihtiyacınız kalmıyor. Classic modeli bir bluetootha sahip ve telefon üzerinden varlıklarınıza erişiminize olanak veriyor. Mini modeli kablo ile bilgisayar üzerinden kullanılabilirken, Touch modeli ise dokunmatik ekranıyla sizlere harika bir deneyim yaşatıyor.
Web sitesi: https://onekey.so/
5. Asya’da elbette OneKey’in bir rakibi var. O da CoolWallet. Bu markanın da Pro ve S olmak üzere iki modeli var ve kart formunda olan bu iki model de bluetooth bağlantısı ile telefondan erişebileceğiniz şekilde tasarlanmış. Cool Wallet Pro modeli 27 ağ ve 12.000’den fazla tokenı desteklerken, Cool Wallet S modeli de 12 ağ ve 10.000’den fazla tokenı desteklemektedir. Bu cüzdan üzerinden de dilerseniz custom token ekleyebilirsiniz veya QR kod aracılığı ile Metamaske bağlayabilirsiniz.
Web sitesi: https://www.coolwallet.io/
6. Gelelim KeepKey’e. USB bağlantısı aracılığıyla varlıklarınızı saklayabileceğiniz Keepkey, 2500’den fazla varlığı destekler. OpenSea, Uniswap gibi üçüncü taraf cüzdanlarla da bağlantı kurabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Web sitesi: https://keepkey.com/

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com