Shibarium Blockchain’den Yeni Duyuru Geldi

0 53

Shibarium Blockchain’den Yeni Duyuru Geldi

Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerinden bir yetkilinin yaptığı açıklamaya nazaran, Shibarium Blockchain’in Ağustos ayında yayına girmesi bekleniyor.

Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, Perşembe günü gerçekleştirdiği bir röportajda, merakla beklenen 2. katman blokzinciri Shibarium’un, Ağustos ayında yayına girmesini planladıklarını belirtti. Kusama, önümüzdeki ay içersinde gerçekleşecek olan Toronto konferansını işaret ederek, Shibarium Blockchain’in faaliyete geçebileceğini belirtti.

Shibarium’un Test Süreci, Talep Gördü

Shibarium’un test ağı ve bir blokzinciri, geçtiğimiz aylarda Haziran ayı prestijiyle varsayımı 16 milyon cüzdandan 20 milyon süreçle manalı aktiflik gördü. Shibarium test ağındaki bu çeşit faaliyetler, kullanıcıların büyük bir oranda ilgi gösterdiğini ortaya koyuyor. Ek olarak geliştiriciler, daha evvel Shibarium’un metaverse ve oyun uygulamalarına odaklanacağını, bilhassa de NFT kesiminin önümüzdeki yıllarda ısınması beklendiğini söylemişlerdi.

Metaverse, oyun, NFT ve memecoin üzere birçok alanlarda faaliyet gösteren SHIB ekosistemi, büyük kitleleri bir ortaya getirip, ilgi çekmeye devam ediyor. Toplumsal mecralarda tekrardan trend olan SHIB, sıradaki ataklarıyla birçok topluluğu meraklandırdı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com