LUNC Fiyat Analizi 0,0002 Dolara Ulaşacak mı?

0 44

LUNC Fiyat Analizi : LUNC’nin Devam Eden İyileşmesi 0,0002 Dolara Ulaşacak mı?

LUNC 0,0002 Dolara Ulaşacak mı : 24 Aralık’ta Terra Classic kripto fiyatı, üç aylık uzun bir direnç trend çizgisinden yükseliş eğilimi gösterdi. Düşüş trendi taşıyan dirençten bu yukarı yönlü çıkış, piyasa duyarlılığının rallilerde satıştan düşüşlerde alıma doğru değiştiğini ima ediyor. Bu kırılmanın gerçek olup olmadığını doğrulamak için yaklaşan bir yeniden test aşaması (geri çekme).

LUNC Fiyat Analizi Anahtar noktaları:

  • Azalan bir trend çizgisi kırılması, fiyatları %22,5’lik bir artışa ayarlıyor
  • Olası yeniden test aşaması aşağıda bir günlük mum kapanışı verirse, yükseliş tezi geçersiz olacaktır.
  • LUNC Kripto Parasındaki gün içi işlem hacmi, %137 kazanç anlamına gelen 118,5 Milyon Dolardır.

LUNC Fiyatı Neden Yükseliyor?

Kripto piyasasında devam eden belirsizliğin aksine, LUNC fiyatı yönlü bir toparlanma gösteriyor ve son beş günde %22,5’lik bir büyüme kaydetti. Bu fiyat rallisi, Edward Kim ve Tobias “Zaradar” Anderson’ın yeni kurulan ‘Ortak L1 Görev Gücü’ dahil olmak üzere çeşitli faktörler tarafından destekleniyor . Terra Classic’in bu temel geliştiricileri, Layer-1 Terra Classic blok zinciri geliştirme üzerinde çalışmak için ilk tekliflerini paylaştılar.

Ayrıca, artan yakma faaliyeti de artan LUNC fiyatını körükledi.

LUNC Fiyat Analizi

LUNC Fiyat Analizi

[ilgiliMakale icerik_id=”344″]

LUNC günlük zaman çizelgesi grafiği, azalan bir trend çizgisinin etkisi altında istikrarlı bir düşüş sergiledi. Ayrıca, bu dinamik direnç, yerleşik bir düşüş trendini koruyarak satıcıları yaklaşık üç ay boyunca destekledi.

Bununla birlikte, ani fiyat artışıyla LUNC Kripto, dinamik direnç trend çizgisinden ve 0,00015 dolarlık yerel dirençten yükseliş eğilimi gösterdi. Bu nedenle, fiyatlar ihlal trend çizgisinin üzerinde sürdürülebilirlik gösterirse, bu kırılma fiyat toparlanmasının erken bir işaretidir.

Bu nedenle, olası bir yeniden test aşamasından sonra, bir sonraki ralli fiyatları %22,5 yükselterek 0,000195-0,0002$ direncine ulaşabilir.

Bununla birlikte, ideal durumdaki teknik kurulum, 0,00037 $ bariyerine doğru bir boğa koşusuna yol açmalıdır.

LUNC Fiyat Analizi Teknik Göstergeler

Göreceli güç endeksi: RSI eğimi nötr çizginin üzerine sıçradı ve potansiyel fiyat artışıyla desteklenen piyasa duyarlılığını da yansıtıyor.

EMA’lar : 0,00015$ ile birlikte LUNC fiyatı, piyasa alıcıları için ek bir avantaj sağlayan 20 günlük EMA desteğini aştı.

Terra Classic Coin Fiyat Gün İçi Seviyeleri

  • LUNC Spot ücret: 0,000158 ABD doları
  • LUNC Eğilim: Boğa 
  • LUNC Oynaklık: Düşük
  • LUNC Direnç seviyesi – 0,000165$ ve 0,000198$
  • LUNC Destek seviyesi – 0,00012 ABD Doları ve 0,0001 ABD Doları
Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com