Luna’nın Düşüşünü Tahmin Eden Tüccar Şimdi 450.000 MOON Jetona Sahip

0 37

Luna'nın Düşüşünü Tahmin Eden Tüccar Şimdi 450.000 MOON Jetona Sahip

2022’nin başında Terra’nın LUNA kripto para birimine karşı 10 milyonun düştüğünü gösteren sahte tüketici GCR, Reddit’in topluluğu tokeni Moons’u (MOON) elinde tutuyor.

Reddit kullanıcısı Nutcase420’nin r/CryptoCurrency subReddit’teki gönderisi, GCR’nin MEXC borsasından 450.000 MOON token satın aldığını ve 24 saat önce Arbitrum Nova aracılığıyla kripto para borsası Kraken’e aktardığını iddia ediyor. Moons (MOON), r/CryptoCurrency alt dizinindeki yorumlar veya gönderiler için ödül olarak dağıtılan bir ERC-20 belirtecidir.

Gönderi, Kraken para yatırma adresin – 0x5D1177F01f6607628b78fB29C73C8de751B28839 – GCR ile yayınlandığı olduğu için daha önce GCR’nin Ethereum isim hizmeti alan adı @GiganticRebirth: Ezekielx.eth’den büyük eter söyleyen bir tweet’e bulunuyor.

CoinDesk, Twitter’da GCR’ye ulaştı.

Sponsor Reklam

Bu arada, Loch Research’ün kurucu ortağı ve CEO’su Prithvir Jhaveri spekülasyonunu doğruladı.

“Biraz zincir üstü analiz sağladıktan sonra, bu Kraken adresinin GCR ile onların olduğunu doğrulayabildik. Açık olduğu onaylanan bir ENS’den milyonlarca ETH gönderdi – Ezekielx.eth. Jhaveri, GCR’nin MOON tokenlerini ne zaman aldığının belli olmadığını da sözlerine ekledi.

Sosyal medya, GCR’nin sözde MOON varlıklarını belirteç için bir yükseliş merdiveni olarak selamlıyor. Bir üye, r/CryptoCurrency alt dizindeki GCR gönderisine “Pekala, bu beklenmeyecek harika bir haberdi. Pozitif Ay başlıklarına devam ediyor, daha ne kadar dayanabileceğimi sanmıyorum. Sırada ne var, Coinbase’de Aylar mı?”

MOON, Kraken token’ı listeledikten sonra bu hafta başında %50’nin üzerinde arttı.

Geçen yılın başlarında GCR, Terraform Labs CEO’su Do Kwon ile kripto para biriminin Mart 2023’e kadar 88 doların altında işlem göreceğine dair iddiaya girerek Terra’nın LUNA jetonunu 10 milyon dolar kısalttı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com