İlk Taşıyan Amerika Kıtası: Bitcoin 26 Bin Doların Altında

0 49

İlk Taşıyan Amerika Kıtası: Bitcoin 26 Bin Doların Altında

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki son hareketlerin bağlam içinde ortaya çıktığını ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza katılmak için abone olun .

Oğul Fiyatları

İlk Taşıyan Amerika Kıtası: Bitcoin 26 Bin Doların Altında

En iyi hikayeler

Bitcoin Piyasa verilerine göre dünyadaki en büyük kripto para birimi olan, son 24 saat içinde dar bir aralıkta işlem haftalık en düşük 25.500 $’a ulaştıktan sonra Çarşamba günü 26.000 $’ın biraz seviyesinde düştü. Kripto para birimi düşük seviyeden hafifçe toparlandı, ancak Cuma günü Jackson Hole’da yapacağı toplantıdaki beklerken son yedi gün içinde %9’luk düşüşünü sürdürdü. “Jay Powell’ın cuma günü sergilediği güvercin tavrının toparlanmaya ilham vermesi mümkün. Fundstrat’ın dijital varlıklarının başkanı Sean Farrell şöyle yazdı: Bunun ötesinde, Grayscale davasında sabırsızlıkla bekleyeceğimiz potansiyel bir kararımız da var.” Farrell, piyasanın zirveden ziyade yerel dibe daha yakın olduğunu söyledi. .

Binance ile bağlantılı bir kripto para birimi olan BNB, düşmüş Kripto borsası üzerinde büyüyen genişletilmiş ve yasal baskıya Rusya yaptırımlarına ilişkin yeni risklerin eklenmesiyle birlikte bir harf uzun sürenin en düşük fiyatla geri getirildi. Token, Salı gününden sonra 204 yaşına kadar geriledi; bu, Haziran 2022’deki kripto varlıkları yelpazesinden bu yana en zayıf seviyesiydi. O taraftan bu yana bu kayıpların bir kısmı anlık hareket etti ve şu anda geçen hafta yaklaşık %7 düşüşle 214 dolardan el değişiyor. Bu son düşüş, Wall Street Journal’ın, Binance’in yaygın uluslararası yaptırımlara rağmen Rusya’nın yurtdışına para taşımasını kolaylaştırdığını bildirmesinin ardından gerçekleşti.

Avustralya Ülkenin merkez bankası çarşamba gününde yaptığı duyuruda, pilot çatışma sonunda ortaya çıkan bazı çözülmemiş sorunlar nedeniyle merkez üssü dijital para birimi (CBDC) hakkında birkaç yıl boyunca herhangi bir karar verilmeyeceğini duyurdu. . Raporda, “Heniz çözülmemiş pek çok sorun göz önüne alındığında, Avustralya’da bir CBDC ile ilgili herhangi bir kararın muhtemelen birkaç yıl alınması muhtemel” denildi ve insanlara yönelik tam bir değerlendirme sağlamak üzere yola çıkmaması uyarısı yapıldı. CBDC’yi tanıtmanın yararları, riskleri ve diğer sonuçları. “Bunun yerine, ödeme sisteminin yayılmasını sağlamak için CBDC’nin endüstri tarafından nasıl kullanılabileceğini keşfetmeye daha dar bir şekilde odaklanıldı.”

günün tablosu

İlk Taşıyan Amerika Kıtası: Bitcoin 26 Bin Doların Altındaİlk Taşıyan Amerika Kıtası: Bitcoin 26 Bin Doların Altında

-Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com