Gün Ortası Taşıyıcısı: Bitcoin 30.000 Dolara Tutunurken BNB ve SOL Daha İyi Performans Gösteriyor

0 114

Gün Ortası Taşıyıcısı: Bitcoin 30.000 Dolara Tutunurken BNB ve SOL Daha İyi Performans Gösteriyor

BNB Zinciri ve Solana blok zincirlerine güç veren jetonlar, son 24 binde %10’a kadar yükselerek büyük jetonlar arasında en büyük kazançları kaydetti.

08:50 UTC olarak %6,7 artan BNB, kripto borsası Binance’in dün zincir üstü analitik aracı Arkham için bir token satışının duyurusunun ve toplantıların katılması için BNB tutması söylemesinin ardından haftalık tüm kayıplarını tahliye etti. ARKM token satışı, kullanıcı başına maksimum 15.000 ABD Doları katkı limiti ile 2,5 milyon ABD Doları ücretleri sabit bir üst sınıra sahiptir.

CoinGecko düzenlemelerine göre, BNB’deki işlem hacmi 24 saat içinde 1,2 milyar dolar yükselen ve bazı büyük sahipler ARKM satışından önce Binance’e milyonlarca token yatırdı.

SOL fiyatlarındaki dizi, Temmuz bölgelerindeki bu yana yaklaşık 25 milyona gönderilen gizli değer ekleyen Solana yapısındaki DeFi işletimindeki büyümenin ardından geldi.

Ethereum katman-2 projesi Mantle Network, 200 milyon çalışan bir işletim sistemi fonu oluşturmak için oy kullanıyor. Yakın tarihli bir teklif, hazinesinden 100 milyon dolarlık kredi yatırmayı ve önümüzdeki üç yıl boyunca müşterilerini desteklemek için ek 100 milyon dolar toplamayı amaçlıyor.

Topluluğun %99,5’inden fazlası, kripto geliştiricilere ve onlara bir sonraki yoğun kullanımda oynamaları için büyük ölçüde finanse edilen başka bir blok zinciri veren teklifin lehinde.

Bu arada Bitcoin (BTC), genel piyasa likiditesi ve ticaret hacmi zayıf büyüme belirtileri gösteriyorsa bile 30.000 doların üzerinde sabit kalıyor. Glassnode verisi, en az bir bitcoin tutan cüzdan incelemeleri geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.008.737’ye ulaştığını gösteriyor ve bu da ağın ademi merkeziyetçi olduğunu gösteriyor.

DAHA FAZLA:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com