First Mover Americas: Yatırımcılar BlackRock ETF Dosyasının ardından Bitcoin ETP’lerine Yığınlıyor

0 52

First Mover Americas: Yatırımcılar BlackRock ETF Dosyasının ardından Bitcoin ETP'lerine Yığınlıyor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Kripto yatırımcılarının sahip olduğu dökülmüş BlackRock’un 15 Haziran’da spot tabanlı bir ETF görüntüsünde bulunmasından bu yana rekor bir hızla Bitcoin borsasında işlem gören ürünlere para. K33 Research’ten yeni dereceler, dünya çapındaki alanlarda ETP’lerin BTC eşdeğeri mücadelesinin 16 Temmuz’a kadar geçen dört haftada 25.202 BTC (757 milyon $) artarak 196.824 BTC’ye yükseldiğini gösteriyor. K33 Research’ten Vetle Lunde’ye göre, ProShares’in varsayılan işlem tabanlı ETF’sinin ve diğer geleneksel işlem tabanlı ETF’lerinin Ekim 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Societe Generale’nin (GLE) kripto para bölümü SG Forge, haline gelmek Fransa’da kripto hizmetleri sunmak için ülkedeki mali bağlantılarından lisans alan ilk şirket. Autorité des Marchés Financiers’in (AMF) web sitesine göre SG Forge, 18 Temmuz dijital konut alım satımını, takasını ve saklamasını sağlamak için lisans aldı. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance dahil olmak üzere düzinelerce kripto şirketi AMF’ye kayıtlıyken, SocGen’in kripto para birimi lisans alan ilk şirketi oldu.

Mesajlaşma platformu Telegram, CEO Pavel Durov, “başabaş noktasına ulaşana kadar” büyümeyi finanse etmek için bu hafta 270 milyon çıkış ihraç etti. ilan edildi Salı. Durov, platformun henüz karlı olmadığını ve “muazzam organları” nedeniyle artan giderlere sahip olduğunu söyledi. Günde 2,5 milyon yeni sezona girerken ve bu yılın başında 800 milyon aktif savaşa ulaştı. Durov, “Telegram’ın üyelerine büyük yatırım yaparak Telegram tahvillerinin yaklaşık dörtte birini satın aldı. Bu, Telegram’ı çalışıyor durumda tutmak için son 10 yılda harcadığım yüz milyonlara ek olarak geliyor” dedi. Alternatif mesajlaşma platformu, uzun süre kripto meraklıları arasında favori olmuştur. Bu dövme, şirketin kendi kripto tokeni GRAM’i piyasaya sürmek için feshedilmiş çabalarına atfedilebilir.

Günün Tablosu

First Mover Americas: Yatırımcılar BlackRock ETF Dosyasının ardından Bitcoin ETP'lerine Yığınlıyor

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com