Ether Balinaları, Fiyatın 1,6 Bin Dolara Düşmesiyle ETH’de 94 Milyon Dolar Arttı

0 118

Ether Balinaları, Fiyatın 1,6 Bin Dolara Düşmesiyle ETH'de 94 Milyon Dolar Arttı

Blockchain verilerine göre, büyük Ethereum (ETH) yatırımcıları, Perşembe günü kripto piyasalarında yaşanan patlamanın ardından varlıklarını artırmak için daha düşük fiyatlara yöneldi.

Lookonchain’e göre dört “balina” varlığı son yedi gün içinde toplam 94 milyon dolar ETH biriktirdi.

Balinalar olarak parçaları, büyük miktarda dijital varlığı kontrol eden kripto varlığıdır. Alımları ve satış piyasaları üzerinde büyük bir etki sahibi olabilir, bu nedenle kripto para birimleri piyasalarını hareket ettirerek tahmin etmek için onların bilgilerini yakından takip eder.

Balina alımları, ETH’nin art arda kapanışları nedeniyle Haziran ayında bu yana en zayıf fiyatına gerilemesi ve birkaç saat önceki yaklaşık 1.700 dolardan Perşembe günü bir noktada 1.547’nin düşüşüyle ​​gerçekleşti. O dönemdeki kripto para birimi, ETH’yi 1.000 doların” “FTX borsasının geçen Kasım bölgelerindeki ayrıntılarından bu yana güç dağılımının (RSI) göstergesine göre en aşırı satış pozisyonu kaydedildi.

Kripto analiz firması Santiment, büyük Bitcoin yatırımcılarının da stoklarını artırmak için düşük fiyatlardan yararlandığını ve 17 Ağustos’tan bu yana BTC’ye toplam 309 milyon dolar tutan bütçelerin 10 ila 10.000 dolar eklediğini belirtti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com