Cathie Wood’dan ARK, COIN Yıllık En Yüksek Seviyeye Yaklaşırken 12 Milyon Dolarlık Coinbase Hissesi Sattı

0 49

Cathie Wood'dan ARK, COIN Yıllık En Yüksek Seviyeye Yaklaşırken 12 Milyon Dolarlık Coinbase Hissesi Sattı

Cathie Wood’un ARK Invest’i, borsanın beş spot bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) başvuru sahibiyle gözlem paylaşım anlaşmasını duyurmasının bir sonraki hisse senedi neredeyse bir yıllık en yüksek Krallık çıkarken Coinbase’in (COIN) 12 milyon elde hissini kurtarılması. .

Daha önce bildirildiği gibi, Coinbase hissi Perşembe günü duyurusunun ardından %16’lık bir dizila kapandı. Daha önce, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kapsamlı paylaşım anlaşmalarının spot bitcoin ETF’lerinin onaylanması için kritik olduğu sonucuna varmıştı.

ARK’nın tüm fonlarında, teknoloji odaklı yatırım yöneticisi Coinbase’de 11 milyona yakın hisseye sahip ve bu da onu en büyük hisse sahiplerinden biri yapıyor. Genel olarak Coinbase holdingi, ARK için toplam fon ağırlığının %6,2’sini temsil ediyor.


(Cathie’nin İkizleri)

Piyasa koşullarına göre, çeşitli fonlarda COIN için tahmin ortalama maliyetleri Ark Fintech Innovation ETF (ARKF) için 239,60 $, Ark’s ARK Innovation ETF (ARKK) için 254,65 $ ve ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) için 242 $.

Haziran ayı başlarında ARK, SEC’in borsaya karşı açtığı davanın hisselerinin düşmesinin düşmesine yol açmasının ardından Coinbase’in hisselerini 21,6 milyon dolara satın aldı.

COIN Salı günü yaklaşık %10 şovla 89,15 dolardan kapandı ve SEC’in 6 Haziran’da borsaya dava açmasından bu yana hisse senedi %72 arttı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com