Barclays, XRP’nin Coinbase İçin Olumlama Karar Verdiğini Söyleyen Wall Street Analistlerine Katıldı

0 55

Barclays, XRP'nin Coinbase İçin Olumlama Karar Verdiğini Söyleyen Wall Street Analistlerine Katıldı

İngiliz bankacılığı devi Barclays Pazartesi günü bir araştırma raporunda, ABD Güney Bölge Mahkemesi’nin ağır ödeme ağı Ripple çevresinde verdiği kararın kripto borsası Coinbase (COIN) için “kademeli olarak olumlu” olduğunu söyledi.

Bankanın analistleri, “Bazı bölgeleri bir tokenin bir menkul değer kıymeti olmayabileceği gözetleme gözünün önünde, Coinbase için durumu olarak olumlu görme” diye yazdı ve COIN’in notunu 70 $ fiyat hedefiyle düşük ağırlıkta tuttu. “Bu, kılavuzu belirteç ihracatları için artan netlik de sağlayabilir.”

Barclays, 13 Temmuz’da Coinbase hissinin notunu, yakın vadede kripto borsasının hisse fiyatı için çok az olumlu sürücü görmek için, eşit ağırlıktan düşük ağırlığa düşürdü.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) eski günlerde Binance’e karşı benzer bir davanın ardından federal menkul kıymetler yaşadığını iddiasıyla Coinbase’e dava açtı.

Barclays’in Coinbase’e yönelik olumlu görüşleri, Wall Street firmaları JP Morgan ve Needham’ın benzer yaklaşımını yansıtıyor.

COIN için kalıcı bir derecelendirmeye sahip olan JP Morgan, Cuma günü bir notta “Coinbase’in pazar lideri konumu ve sektördeki saygın itibarı göz önünde bulunan, Coinbase’in artan güveninden ve internetten yararlanmak için en iyi yerinde olduğunu” söyledi.

şekilde, satın alma derecesi ve 120 $ fiyat hedefi olan Needham analisti John Todaro, sonucun Coinbase hissi üzerindeki baskıyı orta Benzer riske atması gerektiğini yazdı.

Perşembe günü ABD’li bir yargıç, Ripple’ın XRP tokeninin bir borsada veya programatik satış yoluyla satılması durumunda menkul kıymet olarak kabul edilmemesi masraflarına karar verdi. Kararın 13 Temmuz’da halka açıklanmasından bu yana hisler yaklaşık %30 arttı.

Ancak, XRP kararından sonra tüm analistler Coinbase’in hissesi hakkında aynı olumlu görüşe sahip değildi. Yatırım bankası Berenberg geçen hafta, bazı açıklamaların kendilerine göre yanlış yorumlamış olabileceği için kripto borsasının hislerindeki rallinin abartıldığını söyledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com