Aptos Token, APT Supply Unlock Öncesinde Microsoft Ortaklığında Yükseliyor

0 119

Aptos Token, APT Supply Unlock Öncesinde Microsoft Ortaklığında Yükseliyor

Aptos (APT) belirteçleri, “Microsoft (MSFT) ile bir ortaklık duyurduktan sonra Çarşamba günü %15’e kadar yükseldi. Veri’ye göre dalgalanma, satış baskısını artırabilecek bir arzın açılmasından önce geliyor.

Verilere göre, mevcut fiyatlar 33 milyon dolar değerinde olan APT arzının %2’den biraz fazlasının kilidi 12 Ağustos 05:30 UTC’de açılıyor. Bu, planlı bir hareketin özelliği ve kilitli belirteçleri toplam arzın %80’ine indirecek.

Kilit açmalar, açık kaynaklardan herhangi biri bir tokenin kıyısındaki arzını artırması ve sahipleri satmayı sınırlandırsa ve talep edilemez yetişse düşüşün devam ettiği fiyatların hızla düşmesine neden olur.

Bu nedenle, Aptos daha önce daha geniş kripto topluluğu tarafından yırtıcı belirteçler ve belirteçlerin yönetimiyla ilgili endişeler nedeniyle eleştirilmişti – burada temel kullanım bulunanlar, tüketen ve Aptos Vakfı ihraç edilen 1 milyar belirtecin neredeyse boşaltıldı.

Buna karşılık, Ethereum, 2015’te yayın sırasında eter (ETH) arzının yalnızca %9,9’unu kurucu ekibe ve %9,9’unu da Ethereum Vakfı’na ayırdı.

Çarşamba günü fiyat artışı, eski Meta Inc. işletmecileri tarafından bir blok zinciri olan Aptos Labs’ın Microsoft’un yapay zeka bilimi kullanarak araçlarını ve işletmelerini genişlettiğini söylemesiyle geldi. Planlanan ürünler arasında Aptos Assistant adlı bir sohbet robotu ve akıllı sözleşme programlaması için yapay zeka araçları yer alıyor.

Yazım sırasında APT %9’un üzerinde dizile 7,31 dolardı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com