Amerika’nın İlk Taşıyıcısı: XRP Momentumu Bitcoin İçin Emsal Olabilir

0 81

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: XRP Momentumu Bitcoin İçin Emsal Olabilir

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto para piyasalarındaki en son hareketlerini içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Bitcoin spot ETF’leri, BTC talebini 30 milyar kullanım kadar elde edilebilir. bir rapor göre NYDIG tarafından. Kripto ticaret şirketi, Bitcoin’in boyutlarının karşılaştırıldığı altın fonlarına yatırılan 210 milyar dolarla karşı karşıya, spot benzer ürünlerde 27,6 milyar dolar olduğunu tahmin ediyor. “Bitcoin altından yaklaşık 3,6 kat daha oynaktır, yani volatilite eşdeğeri bazında elinde, aynı riske maruz kalmak için dolar bazında altından 3,6 kat daha az bitcoine ihtiyaç duyacaktır. Yine de bu, bir bitcoin ETF’si için 30 milyar göndereceği artan bir taleple sonuçlanacak” diye yazıyor NYDIG. ABD’de bir spot bitcoin ETF olasılığı, BlackRock’un SEC’in piyasa yönetimini engellemesi için gerekli gördüğü bir “gözetim iletimi” işlemine sahip birini listelemek için başvuruda bulunmasından bu yana çok daha yaklaşık görünüyor.

El Salvador’un 2027 vadesi dolmuş değersiz tahvilleri bir düşüş gördü. Bitcoin rallisinin ortasında son altı ayda bir önemli bir bölüm , bazı analistlerin beklentilerine meydan okuyor. 2021’de BTC kanuni ihalesi yapan Orta Amerika ülkesinde, geçen Eylül insanlar Fitch tarafından Ocak çevresinden borç temerrüdü öngörüsüyle borç notunu indirmişti. Aslında, değersiz tahviller 2023’ün ortalamasında bu yana %62 arttı ve dolar karşısında 72 sentten işlem görüyor. Bitcoin aynı dönemde %79 arttı. Bununla birlikte, Factset’e göre El Salvador’un tahvilleri, ülkenin giderinin en büyük sahiplerinden biri olan Invesco Gelişmekte Olan Piyasalar Devlet Borç ETF’sinden (PCY) bile daha iyi performans gösterdi.

Kuveyt’in mali bağlantısı, yasaklı kripto para ödemeleri, yatırım ve madencilik kara para aklama ile mücadele için bir araç olarak. Düzenleyiciye göre yasaklar, Finansal Eylem Görev Gücü’nün (FATF) kripto varlıkları için küresel tavsiyelerine uymayı amaçlıyor. Düzenleyici tarafından yayınlanan genelgede, “Kuveyt Merkez Bankası tarafından düzenlenen menkul kıymetler ve Sermaye Piyasası Kurumu tarafından düzenlenen diğer menkul kıymetler ve finansal araçlar bu yasağın dışındadır.” Mayıs ayında CoinDesk’e bağlı demeçte, FATF uyumluluğunu kara para aklamaya karşı korkuluklar çalıştırdı, ancak uluslararası gözlemci herhangi bir devlet kriptoyu yasaklamasını istemediğini söylüyor.

Günün Tablosu

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: XRP Momentumu Bitcoin İçin Emsal Olabilir
(Santiment)

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com