Amerika’nın İlk Taşıyıcısı: Bitcoin Haftaya Kırmızıyla Başlıyor

0 39

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Bitcoin Haftaya Kırmızıyla Başlıyor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Bitcoin haftaya inişle başladı ve son 24 saatte %1,92 düşüşle yaklaşık 29.300 dolara düştü. . Daha geniş dijital varlık yönetiminin ölçümleri CoinDesk Piyasa Endeksi (CMI) de %2,38 düşüşle 1.266,87 oldu. BTC’nin ticaret aralığı, göstergelerin temel duruşunu yansıtacak şekilde hala çalıştıracak dar. eToro’da bir piyasa analisti olan Simon Peters, “Yazılım çevresindeki piyasa dinamikleri, daha düşük ticaret hareketleri ile dalgalanma dalgalanmaları gösterebilse de, son dönem piyasadaki en iyi kripto varlıkları için oldukça sakin geçti” dedi. “Şu anda izlediğimiz fiyat yumuşaması, ilkelerin tutunmak için pozitiflik aradıklarını gösteriyor, ancak şimdilik çok az şey olacak, bekle ve gör.”

Sponsor Reklam

Elon Musk, Twitter markasını X olarak değiştiriyor X jeton puanlarında dalgalanmalara neden olmak tüccarlar bazı küçük karlar elde etmek için potansiyel fırsatın üzerine atlarken . Mayıs ayında kapanan bir projeyle ilgili bir token %1.200’e kadar yükselirken, Musk’ın duyurusunun bir sonraki hafta sonu fırsatçı bir şekilde yayınlanan yeni “AI-X” tokeni 10 kat arttı. Kripto fonu DFG’nin kurucusu James Wo, böyle bir göğüs saplantısının doruğunda CoinDesk’e “Meme paraları, beğenmek de beğenmesek de kripto ticaret ortamının büyük bir parçası” dedi. “Bitcoin ve ether gibi en büyük para birimlerinin oynaması çok düşük olsa da, tüccarların başka yerlerde dağıtım araması doğaldır.”

ChatGPT’nin kurucusu Sam Altman’ın kripto projesi Worldcoin, WLD tokeni %62 artarak 2,60$’a yükseldi ve canlı yayına girdi. CoinGecko’dan alınacak bilgiye göre . Kripto borsaları Binance, Huobi, Bybit ve OKX, WLD/USDT, WLD/USDC ve WLD/BTC’nin spot ticareti ile WLD’yi listeledi. Mayıs ayında 115 milyon dolar biriktirme girişimi amacı, kişisel mahremiyetini korumak için merkezi olmayan bir dijital kimlik sistemi kurmak. Proje henüz beta dönemindeyken 2 milyondan fazla kişi katıldı. WLD, konuşma metinleri nedeniyle şu anda ABD’de mevcut değildir.

Günün Tablosu

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Bitcoin Haftaya Kırmızıyla Başlıyor

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com