Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: BNB Büyük Bir Şekilde Kısa Devre Yapıyor

0 28

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: BNB Büyük Bir Şekilde Kısa Devre Yapıyor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

BNB belirtecine bağlı kalıcı uzun vadeli fazla işlem sürelerindeki tüccarlar, güç durumundaki kripto para birimi çoklu cephede zorlu bir ortamla karşı karşıya kalanken düşüşe geçtiğini gösteriyor. Coinglass tarafından izlenen ölçüt, sürekli kurumlarde açık pozisyon ve hacim artış fonlama oranlarının, Nisan sonunda bu yana en düşük seviyede olan -0,18%’e düşeceğini gösteriyor. Bu geçici, kısa pozisyonların veya fiyat düşüşünden kâr eden pozisyonların baskın olduğu ve düşüş bahislerini açık tutmak için uzun pozisyonları hissetmeye istekli olduğu gelir. Finansman oranları her sekiz ücreti bir ücretlendirilir. Pear Protocol’ün kurucu ortağı Huff Haus, son derece negatif fonlama ölçütlerine bağlı bulunarak, “BNB büyük ölçüde açığa çıkıyor” dedi.

Sponsor Reklam

Merkezi olmayan borsa (DEX) toplayıcının yerel belirteci 1 inç (1 INCH) gül Kazançların kapsamı geri dönüşü Pazartesi gününden önceki fazlalığı %58’den arttırdı. İşlem hacmi, Ekim 2021’den bu yana en yüksek seviyede olan 597 milyon dolara ulaştı. Basın zamanında 1INCH, son 24 saatte yaklaşık %10 daha yüksekti. CoinGlass’a göre, işlem hacmindeki şovla birlikte, kaldıraçlı 1 inçlik kısa pozisyonlardaki 3,37 milyon önceki son 24 saat içinde tasfiye edildi. Ani bir karakteri belirgin olmasa da, 1inch’in rallisi, XRP’nin geçen hafta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı sözde meşru zaferinin ardından başlayan yükseliş trendinin devamı gibi görünüyor. XRP o gün neredeyse ikiye katlandı ve altcoin sektöründe Solana’s (SOL), Cardano’s (ADA) ve Polygon’s (MATIC) gibi tokenler için büyük kazançlar içeren bir ralliye öncülük etti.

Madenciler arasındaki rekabet bir sonraki halving işlemi JPMorgan (JPM) öncesinde tırmanırken, Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam ediyor. söz konusu Perşembe günü bir araştırma raporunda. Raporda, 2024’ün ikinci bitişinde beklenen yarılanmanın ihraç ödüllerini 6,25 BTC’den 3,125 BTC’ye düşüreceği ve “madencilerin gelirlerinde bir azalmanın geldiği, aynı zamanda Bitcoin’in üretimini de etkili bir şekilde artıracağı” belirtildi. Nikolaos Panigirtzoglou tarafından yönetilenlerdeki analizciler, “Bitcoin halving, tarihsel olarak taban görevi gören üretim maliyeti göz önüne çıkanlar, bitcoin fiyatı üzerinde olumlu bir yönetici sahibi olarak görülüyor de, bitcoin madencileri için bir zorluk teşkil ediyor” diye yazdı.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: BNB Büyük Bir Şekilde Kısa Devre Yapıyor

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com