Swan Bitcoin nedir ve nasıl çalışır

0 30

Swan Bitcoin nedir ve nasıl çalışır?

Sponsor Reklam

Swan Bitcoin, otomatik yinelenen satın almalar ve tek seferlik satın almalarla Bitcoin tasarrufunu basitleştirdi. Swan Bitcoin’in nasıl çalıştığını öğrenin.

Birisi Bitcoin satın almak istediğinde. Güvenlik faktörü genellikle şifreler ve 2 faktörlü kimlik doğrulama ile sınırlıdır (bunu seçen alıcılar için). Müşteri desteği, cüzdan desteği ve kullanım kolaylığı, alıcıların Bitcoin satın almak için bir borsaya odaklanırken göz önünde bulundurabilecekleri diğer faktörlerdir.

Bitcoin satın almak isteyen müşterileri desteklemek söz konusu olduğunda borsaların bir dezavantajı var. Platformlarındaki bir dizi dijital parayla, yalnızca Bitcoin alıcılarına odaklanmaları mümkün değil. Bitcoin’in alıcının portföyünde en iyi şekilde nasıl yer alması gerektiğini analiz edebilecek, kripto ve ana akım ekonomideki makro faktörleri ve alıcıların kendi mali durumunu hesaba katabilecek Bitcoin uzmanlarından yoksunlar.

Senaryo, yalnızca herkesin ilk merkezi olmayan kripto para birimini satın almasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda onlara uzman tavsiyesi ve el tutma sağlayacak, Bitcoin’e özgü bir platforma olan ihtiyacı telaffuz ediyor. Swan Bitcoin’in devreye girdiği yer burasıdır. Yalnızca Bitcoin biriktirme platformu olarak, düzenli müşterilerin yanı sıra yüksek net değerli bireylere ve işletmelere hitap eder. Bu makale, potansiyel yatırımcıların Swan Bitcoin’in ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlamasına yardımcı olacaktır.

Swan Bitcoin Nedir?

Swan Bitcoin, harcama yerine tasarrufu teşvik etmek için dolar-maliyet ortalaması yöntemini kullanarak Bitcoin’de değer tasarrufuna yardımcı olur . Bir ücret karşılığında, alıcıların hem tek seferlik hem de tekrarlayan Bitcoin alımları için kaydolmalarına olanak tanır. Satın alma işleminde de yayılmaz. Yayılma, bir varlığın alış (teklif) ve satış (teklif) fiyatları arasındaki farkı ifade eder.

Bitcoin satın almak için kullanıcıların tek yapması gereken banka hesaplarını Swan Bitcoin ile çalışan kurumsal düzeyde bir emanetçi olan Prime Trust’a bağlamaktır. Platform, kullanıcıların banka hesaplarından Swan hesaplarına para çekme işlemini otomatikleştirmelerine ve ayrıca bir para çekme planı oluşturmak için bir Bitcoin adresi atamalarına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca herhangi bir miktar ve süre seçebilirler.

[ilgiliMakale icerik_id=”1256″]

Bitcoin satın alırken dolar maliyeti ortalamasını kullanma

Dolar-maliyet ortalaması, alımları yaymak ve her bir hissenin ortalama maliyetini düşürmek için önceden belirlenmiş düzenli aralıklarla sabit bir dolar tutarında yatırım yapma stratejisidir. Yaklaşım, disiplinli bir yatırım alışkanlığı geliştirmeye yardımcı olur ve maliyetleri düşürür.

Bir örnek, bir yatırımcının dolar-maliyet ortalamasını daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır. Birinin her ay 500$ yatırım yaptığını varsayalım. Hareketli bir piyasada 500$ daha az kripto para alır, ancak piyasa düştüğünde bir yatırımcı aynı miktarla daha fazla kripto para satın alabilir. Strateji, madeni para başına ortalama maliyeti, daha pahalı olduklarında tüm kripto para birimini tek seferde satın almış olsalardı ödeyecekleri maliyetle karşılaştırıldığında azaltabilirdi.

Bitcoin satın almak için, fiyatın düşük olduğu uygun bir anı beklemek düşünülebilir. Ancak, piyasayı zamanlamak neredeyse hiç kimse için mümkün değildir. Bunun yerine yatırımcılar, dolarlarını istikrarlı bir şekilde Bitcoin’deki birikime dönüştürmek için günlük, haftalık veya aylık tasarrufları tercih edebilirler.

Swan Bitcoin nasıl çalışır ?

Swan, müşterilerini Bitcoin’i otomatik olarak kendi saklama adresine çekme veya platformun kendi adlarına kurulmuş kurumsal sınıf koruyucusuna yerleştirme özgürlüğüne sahip. Bitcoin’e istedikleri zaman erişebilirler.

Platform, tüketici odaklı yüzün yanı sıra yüksek net değerli işletmeler ve bireyler için Swan Private’ı da sunuyor. Bitcoin’i gözaltında tutma, büyük miktarda BTC satın alma veya Bitcoin’i bir şirket bilançosuna ekleme konusunda uzman tavsiyesi alınabilir. Swan Private, işletmelerin ve yüksek net değere sahip bireylerin BTC ile nesiller boyu zenginlik oluşturmasına yardımcı olur.

Swan, özel müşterilerin BTC’de tasarruf için özelleştirilmiş bir plan yapmalarına yardımcı olmak için Bitcoin ekosisteminde kapsamlı deneyime sahip yerleşik uzmanlara sahiptir. Yatırımcılar, daha az deneyimli bir profesyonelle e-posta alışverişi yapma olasılığının daha yüksek olduğu bilgisiz bir müşteri hizmeti yerine bilgili bir kaynakla konuşur.

Swan’ın danışmanlık hizmetleri, raporlama ve yeniden dengeleme dahil olmak üzere Bitcoin’in müşteri portföylerine entegrasyonunu kolaylaştırır. Raporlama, kullanıcılara hesapları hakkında ayrıntılı bir genel bakış sunar. Portföyün yeniden dengelenmesi, ilgili riskleri ayarlamak için bir yatırım portföyündeki varlık bileşenlerinin yeniden düzenlenmesi anlamına gelir. Yeniden dengeleme, varlık tahsisinin hedeflenen seviyesine ulaşmak için Bitcoin almayı veya satmayı içerir.

Swan ayrıca, çoklu imza yazılımıyla birlikte Bitcoin saklama ve kullanımı için açık kaynaklı bir ürün paketini de beraberinde getiriyor. Üyeler Bitcoin’i meslektaşlarına, arkadaşlarına ve ailelerine de verebilirler.

Swan, Bitcoin’de “tasarrufa” nasıl yardımcı olur?

Altcoinleri uzak tutma yaklaşımları sayesinde Swan, müşterilerin kripto para birimi “ticareti” yapmak yerine Bitcoin’de “tasarruf etmelerini” sağlar. Bitcoin, sermaye artırmaması ve merkezi bir pazarlama organizasyonuna sahip olmaması nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri yargı yetkisinde bir menkul kıymet değil, bir mülk olarak kabul edilen birkaç dijital varlık arasındadır .

Bitcoin’in merkezi olmayan karakteri, 2017’de birkaç BTC madencilik şirketi, madencilik ekipmanı üreticisi, büyük borsa ve bir grup kilit Bitcoin geliştiricisi blok zincirinin blok boyutunu değiştirmek için işbirliği yaptığında , ancak küresel olarak dağıtılmış bir düğüm ağı planlarını engellediğinde ortaya çıktı. Bitcoin, gerçek dünya testinde yeterince merkezi olmayan ve değişmez olduğunu kanıtladı.

Swan ile Bitcoin için yinelenen bir günlük, haftalık veya aylık satın alma planı oluşturulabilir. Düzenleyici yargı alanlarının çoğu, böyle bir planı tasarruf olarak kabul eder. Satın almalar yapıldıktan sonra, yatırımcılar BTC’yi manuel olarak çekebilir veya Bitcoin’i kendi cüzdanlarına aktaran otomatik bir para çekme planı oluşturabilir. Ayrıca istedikleri zaman Swan planlarını duraklatabilir veya iptal edebilirler.

Kripto para yatırımlarına yönelik yaygın yaklaşımın aksine, Swan ayı piyasalarını da hesaba katar . Çoğu yatırımcı, Bitcoin’i fiyatının sürekli yükselişte olacağı umuduyla satın alır ki bu, ayı piyasaları her zaman orada olacağı için mümkün değildir. Ayı piyasalarını hesaba katmak, madeni para aşağı doğru bir sarmaldayken olası şokları düzleştirmeye yardımcı olur.

Swan Bitcoin harcamaları nasıl azaltır?

Bir tür tasarruf hesabı olarak hareket eden Swan Bitcoin, BTC alımını otomatikleştirir ve kullanıcılara Bitcoin’i edinmeleri için kolay erişilebilir ve sorunsuz bir yol sunar. Rekabetçi ücretler karşılığında, kullanıcılar tekrarlayan Bitcoin satın alımları için kaydolabilir. Yalnızca BTC’ye odaklanan Swan, Bitcoin satın almayı zahmetsiz hale getirebilir ve maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir.

Swan, Bitcoin’in aşırı harcamasını veya satışını önlemeyi teşvik etmek için dolar maliyeti ortalaması yöntemini kullandı. Swan’ın masaya getirdiği şey, aynı zamanda bir dizi altcoin ile uğraşmak zorunda olan sıradan borsalardan tamamen farklı, bu da süreci çok daha karmaşık hale getiriyor ve ilgili maliyetleri artırıyor. Swan, Bitcoin’e özgü bir platform olarak, doğası gereği bu sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

Yalnızca Bitcoin platformu olan Swan, borsadan farklı olarak altcoinleri doğrulamak için bir düğüm çalıştırmak zorunda değildir, bu da onun yüksek donanım, bant genişliği ve insan kaynakları masraflarını ortadan kaldırmasını ve avantajları kullanıcılara iletmesini sağlar. Uzun vadeli tasarruf planları için tasarlanmıştır ve kullanıcılar, bir dizi küçük Bitcoin satın alımı yaparken genellikle maruz kalacakları ücretlerden tasarruf edebilirler.

Çoklu para platformları ayrıca büyük bir uyumluluk departmanını işletmek zorundadır. Tek bir platformda bu kadar çok kripto paranın bulunması, güvenlik durumunu karmaşık hale getiriyor ki bu, paydaşların hiçbirinin karşılayamayacağı bir şey. Tüm bu faktörler daha yüksek işlem ücretlerine dönüşür. Biri bir borsada Bitcoin satın aldığında, bu harcamaları yalnızca borsa için sübvanse etmiş olurlar.

Swan Bitcoin güvenli mi?

Swan aracılığıyla satın alınan Bitcoin, milyarlarca dolar değerinde kripto para tutmasıyla tanınan Prime Trust’a aittir. Bu, Bitcoin’in kullanıcının değil, doğrudan borsanın kontrolünde olduğu borsa tabanlı bir satın alma işleminden farklıdır.

Ayrıca Bitcoin, Prime Trust’ta kullanıcının adı altında depolanır ve bu da kullanıcıyı tek yasal sahip yapar. Kripto para birimi, çevrimdışı soğuk depolama cüzdanlarında bulunur . Hesapların daha iyi güvenliği için Swan, kullanıcı adı ve parola girişleri yerine kullanıcıya e-postayla gönderilen tek seferlik geçiş kodlarını kullanır.

Aşırı bir Swan tasfiye durumunda bile, kullanıcılar Prime Trust’ta depolanan fonların yasal kontrolüne sahip olacaktır. Swan, düzenlemelere uymak için kullanıcıların minimum verilerini tutar. Tüm bu verileri askeri düzeyde AES-256 ile ve trafiği endüstri standardı TLSv1.2 şifrelemesiyle şifreler. Bitcoin ve itibari para transferi, kullanıcıların izni olmadan gerçekleştirilemez.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com