DeFi Project Parrot, 70 Milyon Doları Aşan Hazinenin Kaderini, PRT Token’ı Oylamaya Açıkladı

0 64

DeFi Project Parrot, 70 Milyon Doları Aşan Hazinenin Kaderini, PRT Token'ı Oylamaya Açıkladı

Solana tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Parrot.fi, PRT tokenini azaltmak olarak kullanımdan kaldırma ve sınırlandırma hazinesini (önceden yaklaşık 80 milyon dolar olarak tahmin ediliyor) token sahipleri arasında dağıtma teklifini oyluyor.

Perşembe günü geçen ev yayınlanan teklife göre, PRT sahiplerinin jetonlarını her biri 0,0045 dolardan kullanır. Bu itfa oranı, Solana blok zincirinde yeni tür kripto borç verme pazarları oluşturmak çalışan bir stablecoin ihracatçısı olan Parrot Finance’in ilk yatırımcıları için büyük bir kaybın anlamı geliyor.

Ancak piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra, Parrot’un planları sonuçlanacak. Toplam kilitli değer (TVL), onu Solana DeFi’nin alt kademesine yerleştiriyor ve token’ı satış fiyatının oldukça altında. Diğer protokoller, kullanıcı teşvikleri ve likit staking token entegrasyonları ile toparlanırken bile, Parrot’un TVL’si yanlara gitti.

Parrot.fi, Solana DeFi için o yılki boğa koşusunun zirvesi olan Eylül ve Ekim 2021’de tüm PRT tokenlerinin %10’unu halka satarak 84,7 milyon dolar topladı. Cryptorank’a göre, bu belirteçler o değerleri beri değerlerinin en az %88’ini kaybetti. Bu arada, kuruluş hazinesi milyonlarda kalıyor.

İtfa bitkisi, tüketicileri ve Parrot’un girişim yatırımcılarını büyük ölçüde sergiledikleri gibi görünüyor. Geçen Kasım ayında Parrot Finance, kalan tüm takım ve VC tokenlerini gezmeden iki yıl önce açtı. Topluluk üyeleri, büyüme hakkı kazanmanın tesisi bu içeridekilere orijinal kamu yatırımcılarından %22 daha yüksek olan 0,055 $’lık bir itfa fiyatı alacak iddia ediyor.

Parrot ekip üyeleri, yorum talebine yanıt verecek.

Geri ödemenin sonunda, Parrot sözleşmesini belirtecini sonlandırır ancak evliliği uygulamaya devam eder. Protokol üzerindeki belgeleri, PRT sahiplerini protokoller üzerinde belirleme. Ancak bu daha çok aynı olacaktır: Lider PartyParrot’un olacağına erken ısrarına rağmen, Parrot hiçbir zaman merkezi olmayan bir otonom organizasyona (DAO) sahip olmadı.

Ekim 2021’den beri Parrot’un Discord sunucusunda bulunan takma adlı kullanıcı Parachute Cuma günü halka açık bir kanalda “DAO’nun ilk yamacı Parrot 🤣 Hilarious’u düzeltir” dedi.

Basın zamanında oylar ezici bir faiz oranı %97 lehte geri satın almanın tamamındaydı. Oy yeter sayısının çok altında; önümüzdeki hafta açık. Oy pusulası web sitesi Realms’teki bazı seçmenler ekibi, “çoğunluk belirteci sahipleri haline gelmek isterler ki bu oylamayı boşa ve tam bir saçmalık haline getiren” erken tamamının tamamını patlattı.

Parrot’un Discord’daki topluluğu, uzun vadeli sahiplerin açık öfkesi ve yeni gelenlerin gönülsüz kabulü arasında dağıtılmış.

Parrot’s Discord’a token satışından aylar sonra katıldı ve PRT’nin değeri 0,001$ iken satın alan bir yatırımcı olan takma adlı Crypto_Boi, itfayı “soygundan başka bir şey değil” olarak nitelendirdi, ancak yine de lehteydi.

Crypto_Boi, “Bir kefaretin gerçekleşmesi iyi, çünkü ekip oğlu bir buçuk yıldır önemli hiçbir şey yapamıyor ve maaşlarıyla hazineyi tüketiyor” dedi. “Ama 0 sonuç veriyorlar. Yani kurtuluş tek seçenek.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com