Coinbase, Barclays’in Kazançları Önünde Düşük Ağırlığa Düştü

0 23

Coinbase, Barclays'in Kazançları Önünde Düşük Ağırlığa Düştü

Barclays (BCS), Perşembe günü yaptığı bir araştırma raporunda, Coinbase (COIN) tahminlerini kazançlar öncesinde revize ettiğini ve hisse senedini eşit ağırlıktan düşük ağırlığa indirdiğini söyledi.

Yine de banka, kripto borsasının hisse senedi fiyat hedefini 61 dolardan 70’e yükseltti. Coinbase hisleri, yayınlandığı anında piyasa öncesi ticarette %1,4 daha düşük 84,79 dolardan işlem görüyordu.

Sponsor Reklam

8 Ağustos’taki dönemlerden sonraki ikinci çeyrek kazançlarını bildiren Coinbase, son çeyreklerde gelir ve saldırılarındaki dizia şaşırdı, ancak hacimler ve USD Coin (USDC) piyasa değeri düştü, geçen bir baskı ve güçlü bir son koşu – his fiyatındaki yükseliş, bankanın yakın bitiş birkaç olumlu etken olduğunu düşünüyor.

Benjamin Budish listelerindeki analistler, “Coinbase’in daha geniş kripto ekosisteminde muhtemelen uzun ömürlü bir galibi bilmeye devam etsek de, temellerin zorlu ve fiyat hareketlerinden, artan oranlardan ve maliyet rasyonalizasyonundan son dönemlerde kurtulmanın muhtemelen daha fazla yolu yok” dedi. yazdı

Raporda, Haziran döviz hacimlerinin Mayıs ayına göre “biraz iyileştiği”, ancak genel olarak ikinci çeyrek hacimlerinin ilk çeyreğe göre önemli ölçüde daha kötü olduğu ve Temmuz ölçümlerinin de aylık bazda düşüş hacmi olduğu belirtildi.

Barclays, Coinbase hislerinin BlackRock sponsorluğundaki bir spot bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) uygulamasıyla ilgili haberlerin ardından içeriği bir şekilde değer kazanmasına rağmen, Coinbase’in bunun için emanetçi ve ana komisyoncu olmasını beklediğini, “bunu doğru bir şekilde düşünmediğini” belirtiyor. Coinbase’e tahakkuk sonunda nihai P&L sonuçlarını göreceğiz.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com