Circle’dan Kara Liste Atağı

0 53

Circle’dan Kara Liste Atağı

Circle, potansiyel güvenlik ihlali nedeniyle Multichain’den değerli ölçüde fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

USDC’nin yaratıcısı olan Circle, üç hesabı askıya aldı. Circle, Multichain’den çok ölçüde fon çalan üç adresi kara listeye alındığı açıklandı.

USDC’nin İhraççısı Circle, Üç Hesabı Kara Listeye Aldı

Circle, potansiyel bir güvenlik ihlali nedeniyle Multichain isimli zincirler ortası köprü platformundan değerli ölçüde fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

Güvenlik firması PeckShield, bu telaş verici durumda yer alan varlık USDC‘nin yaklaşık 63 milyon dolarının dondurulduğunu belirtti. Olay, Multichain’in Fantom, Moonriver ve Dogechain’deki köprü dağıtımlarından çeşitli üçüncü taraf cüzdanlara gizemli bir formda aktarılan toplam kıymeti 126 milyon dolar olan kripto varlıkları içeriyordu.

Bu olayın akabinde Multichain resmi hesabından bir Tweet atarak şu tabirlere yer verdi:

“Multichain hizmeti şu anda durdurulmuş durumda ve tüm köprüleme süreçleri kaynak zincirlerinde takılı kalacak. Gelecekteki bir süreç için onaylanmış bir devam etme müddeti bulunmamaktadır. Şu anda Multichain köprüleme hizmetini kullanmaktan kaçının.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com