Bitcoin Yatırımcıları 1 Milyar Dolarlık Tasfiye Etkinliğini Geçerken SOL ve ADA Kripto Büyüklerinin Kazançlarına Liderlik Ediyor

0 48

Bitcoin Yatırımcıları 1 Milyar Dolarlık Tasfiye Etkinliğini Geçerken SOL ve ADA Kripto Büyüklerinin Kazançlarına Liderlik Ediyor

Bitcoin (BTC) fiyatının geçen haftaki açıklama olayının ardından dönem olarak toparlanmasıyla Solana (SOL) ve Cardano (ADA), son 24 zamanda büyük kripto tokenler arasında kazançlara öncülük etti.

İki token da %3 oranında değer kazandı, Bitcoin ve Ethereum %1,2 oranında değer kazandı ve bnb (BNB), BNB Zinciri ekosistemindeki risklerinde endişeleri ortadan kalktıktan sonra %1 oranında değer kazandı. En büyük tokenlerin toplam koleksiyonu olan CoinDesk Piyasaları Endeksi %1,6 arttı.

Alternatif para birimleri arasında maker (MKR), artırılmış tasarruf geliri arasında beğeni kazancıyla %6 artarken, AI odaklı render (RNDR), Nvidia’nın (NVDA) ikinci çeyrek kazançlarını tahmin etmesinin ardından %9 artış göstererek yapay zekanın yükselişini kanıtladı. Burada kalmak için.

Geçen hafta, işlem hacimlerini ani satışların ve piyasanın daha geniş çapta toparlanmasının ardından yaklaşık 1 milyar dolar değerindeki kripto vadeli işlemler ödemesi yapıldı. Bu büyük hamle muhtemelen tüccarların ve fonlarının etkileneceği için tüccarlar arasında “dipten al” sözleri yankılandı ve sonra söndü.

Şimdi büyük kitlelerin piyasada geri dönerek toparlanmaya yardımcı olduğu görülüyor.

Zincir içi analiz firması Santiment, bir tweet’inde “Bitcoin, önemli balina ve köpekbalığı adreslerinin artık toplu olarak yeniden birimlerine eklenmesiyle Çarşamba günü 26.800 yılına kadar yükseldi” dedi. “Şu anda 10 ila 10.000 $ BTC tutarak 156.660 bütçe var ve 17 Ağustos’tan bu yana 308,6 milyon dolar biriktirdiler.”

MarketWatch’a göre, Bitcoin’deki kazançlar, Avrupa hisse senedi getirileri ve ABD hisse senedi vadeli işlemlerinin, artan teknoloji hislerinin körüklendiği geniş tabanlı bir artışla artmasıyla geldi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com