Arzın %10’una Sahip Erken Shiba Inu Sahibi, SHIB Jetonlarında 30 Milyon Dolar Hareket Etti

0 28

Arzın %10'una Sahip Erken Shiba Inu Sahibi, SHIB Jetonlarında 30 Milyon Dolar Hareket Etti

Bugün tokenin toplam arzının %10’unu elinde tutan eski bir shiba inu (SHIB) yatırımcısı, zincir üstü analitik aracı Lookonchain’in Perşembe günü tweet attığı 30 milyon varil zulasını sekiz cüzdanı taşıdı.

Lookonchain, araba fiyatları 756 milyon doların üzerinde değere sahip 101.47 geçmiş SHIB’ye sahip dev bir balinanın bugün sekiz yeni adrese 4 elde SHIB veya 30 milyon dolar aktardığını söyledi.

Sponsor Reklam

Firma, bu cüzdanın SHIB tokenlerinin en büyük sahibi olarak kabul edildiğini de sözlerine ekledi. İlk olarak ihraç süreleri sonraki günlerde 14.000 $ değerinde SHIB token satın aldı ve 2021’de 20 milyon $’ın biraz altında satın aldı.

Veri, çeşitli kripto para borsalarında çoğu SHIB piyasa derinliğinin 1 milyon doların altında olduğunu ve bu değerde bir satış emrinin token fiyatlarını anında %2 oranında hareket ettirebileceğini gösteriyor.

Bu arada, analiz aracı Bubblemaps, cüzdanın muhtemelen girişimci geliştiricileriyle bağlantılı olduğunu tweetledi. Firma, bir cüzdan grubu ihracatını yapmak sonra shiba inu arzının %10’unu satın almaya başlıyor, ancak genel olarak, şüphelenmeyen piyasa yönetimine satış yerine tokenleri muhafaza etmeye devam ettikleri bir Ocak raporuna sahip oldu.

SHIB fiyatları son 24 saat çok az değişti. Jetonlar, 4,4 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa tüketimine sahip ve Ekim 2021 zirvesinden %91 düştü.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com