Amerika’nın İlk Taşıyıcısı: Coinbase, Kripto Vadeli İşlemleri Sunmak İçin NFA Onayını Aldı

0 39

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Coinbase, Kripto Vadeli İşlemleri Sunmak İçin NFA Onayını Aldı

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Coinbase, Kripto Vadeli İşlemleri Sunmak İçin NFA Onayını Aldı

en iyi hikayeler

Kripto para borsası Coinbase (COIN) kazandı onay ABD’deki kripto para harcamalarını listelemek için ilk başvurudan yaklaşık iki yıl sonra . Borsa Çarşamba günü yaptığı duyuruya göre, Ulusal Vadeli İşlemler Birliği (NFA), Coinbase’e Vadeli İşlemler Komisyonu Tüccarı (FCM) işletme izni verdi. NFA, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) federal türev görüşmesinden atama ile kendi kendini düzenleyen bir kuruluştur. Duyuruya göre onay, Coinbase’i ABD’de geleneksel spot ticaretin yanı sıra ilişkili ve kaldıraçlı kripto para işletmelerini sunan ilk kripto odaklı platform haline getiriyor.

Bitcoin (BTC) ve altın gibi algılanan güvenli limanlar mücadele etti Sıkıntılı ulusların itibarı para birimlerinde oynama şeklinde küresel pazardaki çatlakların belirtileri görülmeye başlasa bile yukarı yönde çekişmeyi toplamak. Pazartesi günü Rus rublesi (RUB) ABD dolarına karşı 102’ye düşerek dolar karşısında yılbaşından bugüne kadarki kaybı %33’e çıkardı ve Mart 2022’den bu yana en düşük seviyesine ulaştı. Ülkenin merkez bankası faiz oranlarını 8,5’ten %12’ye çıkardı. Acil bir harekette %. Bu arada, Arjantin zaten zayıf olan pezosunu %18 oranında devalüe ederek dolar başına geçen Cuma günü 287 olan pezoyu 350’ye gönderdi. Pezo, bu yıl ABD birimine karşı şimdi %98 düştü. Bugüne kadar, sözde çatlak belirtileri, bitcoin için çok az güvenli liman talebi getirdi ve beklentileri hayal kırıklığına uğrattı.

Katman 1 blockchain Sei’nin yapısı olan Sei Labs, ana ağ artık yayında Başarılı bir ağ testi gördükten sonra. Blok zincirinin yerel belirteci SEI, bugün diğerlerinin yanı sıra Binance, Kraken ve Huobi gibi borsalarda da yayına girdi. Sei Labs ekibi, Sei’nin odak noktasının, gizli varlıkları kolayca takas edebilmek için elinde bulunduran bir zincir oluşturduğunu söyledi. Bunun sosyal platformlar, oyunlar veya NFT’ler için varlıkların anlam kazanması fark etmez, Sei en bilgisayarlı deneyimi sunmayı umuyor. SEI, bu yazının yazdığı sırada yaklaşık 0,27 dolardan işlem görüyordu ve Salı günü piyasaya sürüldüğü gittiği fiyatla aynıydı. Jeton, Upbit’te 0,64 $ primle işlem gördü.

günün tablosu

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Coinbase, Kripto Vadeli İşlemleri Sunmak İçin NFA Onayını AldıAmerika'nın İlk Taşıyıcısı: Coinbase, Kripto Vadeli İşlemleri Sunmak İçin NFA Onayını Aldı

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com