Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Hedera’nın Tokeni Fed Hamlesinde Kazanç Sağlıyor

0 34

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Hedera'nın Tokeni Fed Hamlesinde Kazanç Sağlıyor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Hedera'nın Tokeni Fed Hamlesinde Kazanç Sağlıyor

Sponsor Reklam

en iyi hikayeler

Hedera Hashgraph’ın HBAR token Pazartesi günü son 24 saat %15’lik bir kazançla büyük kripto para birimleri arasında tahmin edilen ele geçirildi, ABD Merkez Bankası’ndan FedNow, hizmet sağlayıcı olarak Hedera Hashgraph tabanlı mikro ödemeler platformu Dropp’u ekledikten sonra. FedNow, Fed tarafından ABD’deki saklama kurumları için kalıcı bir anlık ödeme hizmeti sağlayıcısıdır Hedera, şirket kullanıcılarının işlemleri hızlı ve ucuz bir şekilde gerçekleştirmesine izin veren Hashgraph’ın çalışmasına dayalı, halka açık bir dağıtık defterdir. Bitcoin ve ethereum, hafta sonu dar bir aralıkta işlem gördükten sonra Pazartesi günü yatay işlem gördü.

FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried olmuştur gönderilmiş Ekim ayındaki duruşmaları öncesinde hapse geri döndüCuma günleri sonra federal bir yargıç, eski kripto ağır sıkletin tanıkları kurcalamaya çalıştıktan sonra tahliyesini iptal ettikten sonra yedi federal suç duyurusunda bulundu. . New York’taki ABD Bölge Yargıcı Lewis Kaplan, Bankman-Fried’in “[çizgi] nerede olursa olsun, doğrudan oraya varmak için çizgiyi geçme riskini almaya” hazır olduğunu söyledi. Bankman-Fried’in avukatları karara itiraz edeceklerini belirterek, Bankman-Fried’in dava gördüğüne kadar serbest bırakılmasını istedi. Hakim bu öneriyi reddetme.

Bank of America, geçen hafta bir araştırma raporunda PayPal’ın (PYPL) yeni stablecoin’i PayPal USD’nin (PYUSD), yakın zamanda geniş çapta benimsenmesi beklenemez ve daha uzun vadeli diğer markalı stablecoin’lerle daha fazla rekabetle karşı karşıya kalacak. “Yatırımcılar, oranlar sıfıra yakınken Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi iletemeyeceğin stablecoin’leri elinde tutmakta sorun yaşıyor olabilir, ancak getiren stablecoin’ler analist Alkesh Shah ve Andrew Moss, “%5’in üzerindeki kısa vadeli oranlarla muhtemelen giderek daha erişilebilir ve çekici hale geliyor” diye yazdı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com