Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Bitcoin İşlemleri Düz; Vitalik, Coinbase’e 1 Milyon Dolar Ether Transfer Etti

0 65

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Bitcoin İşlemleri Düz; Vitalik, Coinbase'e 1 Milyon Dolar Ether Transfer Etti

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Bitcoin İşlemleri Düz; Vitalik, Coinbase'e 1 Milyon Dolar Ether Transfer Etti

en iyi hikayeler

Sponsor Reklam

Başlıca kripto para birimleri işlem gören Son aylardaki en büyük tasfiye olaylarından hakimlerin ardından piyasalar istikrara kavuşurken, alternatif tokenler sessiz fiyat hareketinin hakim olduğu hafta sonu yatay seyretti. Bitcoin, 26.000 $ civarında sabit kaldı ve eter Pazar günü 1.670 $’dan çok az değişti. Kripto borsası LMAX Digital bir sabah notunda, “Bitcoin haftalık hapishane bazında 25.000 doların üzerinde kalmaya devam ettiği süre boyunca, talebin yenileneceğini ve önümüzdeki günlerde yukarı doğru bir itiş göreceğimizden şüpheleniyoruz” dedi. “Bu durumda, ether ve kripto para yerleşimleri geri kalanını da bunu takip etmeyi.” Göğüs parası shiba inu (SHIB), Ethereum katman 2 ağı Shibarium’un başarısız lansmanının ardından geçen hafta kayıpları %21’in üzerine çıkararak %2 düştü. Ağın geçen Çarşamba günü canlı yayın kayıtlarından saatler sonra durdurulan işlemler, bir köprüde 1,7 milyon doların üzerinde token var – iki blockchain arasında token transferi için kullanılan bir araç – koddaki bir hata nedeniyle takıldığı söyleniyor.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin yatırıldı Ethereum blockchain tarama web sitesi etherscan’den alınacağına göre, kripto para biriminin yaklaşık 1 milyon dolar değerindeki 600 eter (ETH), Pazartesi günü kripto borsası Coinbase’e gönderildi. Hareket, piyasa sürelerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan ether’in, tüccarların 1 milyar ölü tasfiyeye tanık olduğu geniş bir piyasa gerilemesinin ortasında son yedi gün içinde %10’luk bir düşüş yaşamasıyla geldi. Zincir üstü izleyici lookonchain’e göre Pazar günü Buterin 250.000 RAI’yi geri ödedi ve 1.6 milyon dolar değerinde eter çekti. RAI, ETH tarafından yapılandırılmamış bir stabilcoin’dir. Ethereum kurucu merkezinin eteri neden Coinbase’e aktardığı açık değil.

Bitcoin madencileri hareketli JPMorgan (JPM) Çarşamba günü bir araştırma raporunda, hızla büyüyen yapay zeka (AI) pazarına yüksek güç bilgi işlem (HPC) hizmetleri sunmak da dahil olmak üzere kriptoya olan zararı azaltmak için yeni iş alanlarına girdiklerini söyledi. Raporda, yeni yatırımların maliyetinin son çeyreklerde yapılan para şeytan madenciler tarafından finanse edildiği belirtildi. Bazı bitcoin madenciliği firmaları, görüntüyü yansıtmak için yeniden markalaştı; Hive Blockchain Technologies (HIVE), Hive Digital Technologies oldu ve Riot Blockchain (RIOT), adı Riot Platforms olarak sahibi.

günün tablosu

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Bitcoin İşlemleri Düz; Vitalik, Coinbase'e 1 Milyon Dolar Ether Transfer EttiAmerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Bitcoin İşlemleri Düz; Vitalik, Coinbase'e 1 Milyon Dolar Ether Transfer Etti

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com