Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Adalet Bakanlığı Binance’i Dolandırıcılıkla Suçlayabilir: Rapor

0 35

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Adalet Bakanlığı Binance'i Dolandırıcılıkla Suçlayabilir: Rapor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Sponsor Reklam

Kripto borsası Binance, ABD Adalet Bakanlığı dolandırıcılık suçlamalarıyla karşı karşıya kalabilir. Semafor haber açıklamasının getirdiği kaynaklara dayandırdığı haberine göre, savcılar FTX tarzı bir banka hücumu riskli göz önüne çıkan alternatifleri değerlendiriyor. Semafor’a göre ABD yetkilileri, bir iddianamenin daha geniş kripto para birimi endüstrisini tehlikeye atabileceğinden endişe ediyor. Kaynakların yayına verdiği demeçte, bu nedenle “para cezaları ve ertelenmiş veya takipsizlik anlaşmaları” gibi alternatifleri değerlendiriyorlar. Binance yorum kaçındı. Adalet Bakanlığı, CoinDesk’in yorum talebine anında cevap verecek. ABD yetkililerinin Binance’i inceledikleri zaten ifadeleri tarafından biliniyordu. Bu yılın başlarında, Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu şirketi ve yöneticisi ve CEO’su Changpeng Zhao’ya ABD yasalarını “kasıtlı olarak yürütmekte olduğu” gerekçesiyle dava açtı.

Borsada işlem gören fon ihracatçısı Direxion dosyalanmış Çarşamba günü bir bitcoin ve eter vadeli işlem ürünü için, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndaki bir dosyaya göre, Direxion Bitcoin Ether Stratejisi ETF, bitcoin ve eter vadeli işlem sözleşmelerine yatırım yapacaktı. Fon ayrıca kurumlar işlem ürünlerine maruz kalan diğer ETF’lere yapılan yatırımları da yürütür. Hareket, aynı hafta diğer altı şirketin ether beklentileri ETF’lerini başlatmak için başvuruda bulunmasıyla gerçekleşti. SEC, bir spot bitcoin ETF başlatmak için yarım düzineden fazla uygulama incelerken, kalabalık bir kripto ETF umutlu alana girenler.

Twitter botlarından oluşan bir lejyon pompalanan FTX’in belirteçleri listelemesinden kısa bir süre sonra Sam Bankman-Fried’in nicel ticaret şirketi Alameda Research tarafından alınıp satılan kripto paraların fiyatı, Ağ Bulaşma Araştırma Enstitüsü’nün bir raporuna göre. Siber güvenlik sosyal ve medya tehditlerini kurumları bir kurum olan NCRI, Çarşamba günü, şimdi X olan Twitter’daki “gerçek olmayan gevezeliğin” Alameda sakinleri tarafından alınıp satılan beş FTX listelerindeki token fiyatlarını büyük ölçüde dağıtımını gösteren bir rapor yayınladı. Madeni paralar BOBA, GALA, IMX, RNDR ve SPELL idi. Madeni paralarla ilgili sahte tweet’ler, FTX’in onları resmi olarak listelemesinden sonra bazı bölümleri %30’a kadar artan ve sonunda “gerçek olmayan” yorumlar, jetonlarla ilgili tüm Twitter gönderilerinin kabaca dökülenleri oluşturdu.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Adalet Bakanlığı Binance'i Dolandırıcılıkla Suçlayabilir: Rapor

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com